Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kocsival vagy busszal érdemese...

Kocsival vagy busszal érdemesebb kimenni Shopping City Südbe? És kb mennyi pénzt érdemes vinni?

Figyelt kérdés

#Primark #Shoppingcitysüd
2019. máj. 30. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Mi még régebben voltunk párszor, szinte semmit nem vettünk, csalódás volt. Ugyanaz van, mint nálunk. Amúgy feltalálták a bankkártyát, nem kell készpénzezni, pláne ilyen helyen.

Jól vásárolni szerintem Németország nyugati részén, Olaszországban, és tovább nyugatra lehet.

2019. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kocsival, ilyen esetben akkor jössz, mész, amikor akarsz és nem vagy más emberekhez kötve


Attól függ, hogy hol és mit akarsz venni

Ha mondjuk mindenképp akarsz egy bőr csizmát venni (nyilván nem most, hanem télen), akkor kb 80€-nal indul a dolog

De ha a michael kors boltba mész, akkor is sokat vigyel, de ha mondjuk a primarkt-ba, akkor annyira nem kell sokra gondolni, de nyilván attól is függ, hogy 1-2 vagy 10-20 dolgot vesz az ember


Én mondjuk ha nincs ilyen nagyobb értékű dolog, amit ha találsz, mindenképp veszel, kb 100€-val indulnék el, aztán ha nagyon nem elég, akkor még Vigyélhaza bankkártyát



#1 azért a legtöbb boltban nem csak az van, mint itthon 😃

Meg ott van primarkt, ami mondjuk szerintem itt a nyugati országrészen nem igazán, nálunk talán csak Pesten van

Bár ha te pesti vagy, akkor lehet, hogy tényleg hasonló dolgok voltak kint

De én már egy eisenstadti H&M-ben is több és más dolgokat talaltam, mint itthon : D

2019. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi penzt erdemes vinni??! xD Kedvenc kerdesem, miota feltalaltak a bankkartyat.
2019. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!☺ kedves hármas szerintem nem kell parasztnak lenni!
2019. máj. 30. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mennyi pénzt érdemes vinni? Erre a kérdésre hogy gondoltad, hogy bárki is válaszolni fog? Mindenkinek más az igénye, és azt sem tudjuk, hogy nézelődni mész csak, vagy drága holmikat venni. Nővel mész, vagy anélkül? Ezek mind-mind befolyásolják a választ.
2019. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"kedves hármas szerintem nem kell parasztnak lenni!"


Akkor miért vagy az?

2019. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van egy lány a boltkórosokban aki már évek óta szervez buszos vásárlóutakat oda.

amúgy tényleg van már olyan, hogy bankkártya, már nem kell vadul készpénzt váltogatni és saccolgatni hogy vajon mennyi kellhet.

2019. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ha menet kozben wcznie kell a pihenőhelyen? :D
2019. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Primarkt nincs Magyarországon, még Pesten sem. Kocsival nyilván kényelmesebb menni. Annak mi az akadálya, hogy bankkártyát vigyél? A világ másik végén is elfogadják még az OTP-s bankkártyát is. Arra figyelj, hogy legyen elég vásárlási limit a kártyához beállítva. Én legutóbb 50ezer Ft körül költöttem ott (ketten a férjemmel), ez nem tudom mennyire releváns neked.
2019. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!