Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi van a világ másik felén?...

Mi van a világ másik felén? Japán van nagyjából átellenben velünk?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Google Earth, de egyszer megnéztem, asszem óceán van ott. Talán Új-Zéland van legközelebb, lusta vagyok megnézni, ahogy te is.
2019. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szoktam csinálni, hpogy előbb megnézem a térképen vagy megkérdem a földrajz tanáromat. Esetleg fogok egy glóbuszt és saccolok.

Vagy ha képben vagyok a trigonometriával és gömbi koordinátákkal, intvertálom a saját pozíciómat.

De ha megírod te hol vagy épp, kiszámolom neked.

2019. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb. Új-Zéland környéke. Budapest É 47, K 19-en van kb. Szemben D 47 és NY 161 van.
2019. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lepődtem meg különösebben, amikor rákerestem, és kiderült, hogy természetesen már külön honlap is van erre, ahova beüthetsz tetszőleges címet, és kiadja a választ:


[link]

2019. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
SOROS GYORGY
2019. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!