Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vonat jegyel késöbb tovább...

Vonat jegyel késöbb tovább lehet utazni?

Figyelt kérdés
ha veszek egy vonatjegyet ózdrol hajduszoboszlora,de közben leszállok miskolcon utánna ezzel a jegyel egy késöbbi járatra felszálhatok?
2019. jún. 19. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Miskolcon kérsz utmegszakitast a pénztárnál a jegyeddel.
2019. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pedig olyan helyen kívánod az utadat megszakítani, ahol nincs szolgálat, akkor a kalauznak kell az igazolást kiállítani az útmegszakításról. Sőt, szabály szerint mindig ki kéne adnia, ha kéred, de gyakorlatilag ha van pénztár, akkor elhajtanak.


Csak pénztári vagy automatás papír jegyet lehet megszakítani, otthon nyomtatottat vagy telefonon mutatósat nem. És persze a jegyen feltüntetett érvénytartamon belül be kell fejezned az utazást.

2019. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy előttem is írták, viszont mivel Miskolc-Tiszain amugy is le kell szálnod illetve átkell szálnod egy másik jarátra, a kutya nem fogja nézni melyikkel mész tovább, vagy is én már száltam le és mentem tovább 2 óra múlva nem kértem semmilyen útmegszakítást.
2019. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!