Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elmennétek kb 2 hetes...

Ti elmennétek kb 2 hetes túrára olyannal, akit alig ismertek?

Figyelt kérdés
Természetesen a túra kedvéért, csak szerintem ő sem akar egyedül menni, inkább menne valakivel együtt. Egy hosszabb túrán találkoztunk, utolsó napokban. Két délutánt együtt töltöttünk, szimpatikus volt. Ami visszatart, hogy attól tartok, ő akár többet is szeretne, én ezt ennyi idő után nem tudom eldönteni, de kedvelem nagyon és olyan embernek tűnik, akire lehet számítani. Csak ebből így születhet kellemetlen helyzet..Azóta csak pár üzenetet váltottunk. Amúgy a túraútvonal amin mennénk elég forgalmas, tehát másokkal is találkoznánk biztos.

2019. júl. 12. 20:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, írtam is, két délutánt együtt töltöttünk.
2019. júl. 12. 22:10
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaok. En is eloben talalkoztam parszor az illetovel, nem ereztem semmi into jelet. Szerintem tisztazd vele elore, hogy baratkent akarsz vele turazni, csokkented a kockazatot, de ha netalantalan megis egy huron pendultok majd, kaphatsz bret is. ;D
2019. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok és azért nem, mert

megvan az esélye, hogy nem jön be nekem és nincs kedvem 2 hétig vakarni magamról egy pasit, aki dugni akar, mert a legtöbb pasi azért szeretne, főleg akkor ha egy nő két találkozás után rábólint egy 2 hetes túrára, ami azért még szerintem is felhivás keringőre, pedig laza vagyok ilyen téren.

Ha tetszik, akkor inkább randizzál vele, lehet pár randi után egy pár lesztek és mehettek együtt túrázni.

2019. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

:D oks köszi. Én amúgy semmi jelét nem adtam annak, hogy nem barátként mennék vele, mivel eszembe sem jutott nem barátként nézni rá, amikor találkoztunk. És ő sem adott jelet, csak néha egy-egy elkapott pillantásából..meg na, az ilyet megérzi az ember. Tehát nem érzem szükségesnek ezt letisztázni, és lehet pont ezzel csinálnék kellemetlen helyzetet.

Ah b*szki, túl sok a kellemetlen helyzet rizikó, szerintem inkább nem megyek..majd lehet egyszer inkább meglátogatom, ha arra járok.

2019. júl. 12. 22:20
 15/19 A kérdező kommentje:

13-as köszi neked is, igazad van.

Amúgy nem ő hívott el, s én sem bólintottam rá, csak feljött témának, mondtam neki, hogy tervezem, s mondta, ha megyek szóljak, megpróbál csatlakozni, mert ő is tervezi.

2019. júl. 12. 22:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Te is aztan erett vagy. :)
2019. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Randi nem kivitelezhető, mivel nem egy országban élünk.:D de igazából már mindegy is, köszi a válaszokat!
2019. júl. 12. 22:25
 18/19 anonim ***** válasza:

Ismered a funyiros viccet? :D


[link]

2019. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:D oks, ez jó
2019. júl. 12. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!