Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tengerre bikinit kell venni,...

Tengerre bikinit kell venni, föltétlenül? Az gond, ha egyrészes fürdőruhát veszek?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori az egyrészes fürdőruha a tengeren?

Mivel még nem voltam, így nem tudom, ezért kérdezek. Köszönöm a válaszokat



2019. júl. 16. 15:06
1 2
 1/16 D. Brasco ***** válasza:
71%
Úgy látom neked is sikerült megfognod a lényeget az első tengerparti utaddal kapcsolatban......
2019. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Csak bikiniben lehetsz. Ez a törvény. Az egyrészest le fogják tépni rólad.

Nem lehetsz ennyire ostoba. Azt viszel, ami neked jó.

2019. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Szia!

Én szoktam vinni Bikinit is meg egy részest is. Ha tudom hogy most többet fogok úszni akkor felveszem az egy részest ha meg azt a sejtésem hogy több lesz a napfürdő akkor a két részest.

2019. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Már a repülőtérre se engednek át a biztonsági ellenőrzésen, ha látják, hogy egyrészes van nálad. Ki is van rakva mindenhol, hogy tilos robbanószert, lőfegyvert, kést és egyrészest felvinni.
2019. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha szerencséd van megúszod egyberészesben helyszíni bírsággal, ha nem akkor 3-8 évig terjedő szabadságvesztés, de országfüggően kérheted a kiadatásod a magyar államnak.
2019. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
😂😂
2019. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Jót nevettem a válaszokon :) Mondjuk érthető a válasz egy ilyen ostoba kérdésre..
2019. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

Ejnye... Na. Tisztázzuk. Édesvízben egyrészes dukál, sós tengervízben kétrészesben lehet csak fürdeni!


Na. Viccet félretéve. Tök mindegy.. :) Én az egyrészest szeretem mindenhol, mert leég a hasam könnyen. A kétrészest még tizenévesen sem csíptem. De van akiknek meg az jön be. Azt vegyél fel, amiben kényelmesen érzed magad. De... vihetsz ilyet is, olyat is. Próbáld ki, vagy váltogasd. :) Jó utat. Jó nyaralást!

2019. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Téves az információ, a tengeren csak a monokini engedélyezett.

Az egyrészest csak 60 fölött lehet használni.

2019. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

És a monokini úgy értendő, hogy cicifix.

Burkinit ne vegyél, a többi jöhet.

2019. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!