Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Montenegróban tényleg olyan...

Montenegróban tényleg olyan szennyezett a tenger, hogy súlyos hasmenést lehet kapni vagy a csapvízzel van gond?

Figyelt kérdés
Herceg Noviba megyünk,szállodába. Ne üljek fel mindenféle rémhíreknek?

2018. júl. 17. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Kérdezd ezt attól akitől hallottad.
2018. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az megnyugtat, én a világon egyetlen helyen kaptam sugárban hányós, fosós fertőzést, és az Montenegró volt. Hozzá tenném, mindenütt belemegyek a tengerbe és mindenütt csapvizet iszom.

Montenegróban egyetlen gond volt szerintem, nyersen zabáltuk a tengerből kiszedett kagylót, és ez tényleg nem tett jót.

De ha az megnyugtat téged, ha ezt nem tettem volna, azt mondanám, MOntenegró is teljesen normális tenger és víz szempontjából. Az ismerősöd hólyeségeket beszél.

2018. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Ki a fene iszik egyáltalán vizet? Főleg, ha nyaral?


Figyelj, alapszabály, hogy külföldön, főleg délen, nem iszunk csapvizet. Főleg szállodában, vezetni sem kell, mehet a szesz. Sör, pálinka, szlivovica biztos van ott (30 éve jártam arra), gyerekeknek lónyál.


Gyümölcs. Mosd meg, hámozd meg vagy dobd el. Amit a szállodában adnak, azzal nem valószínű, hogy gond lesz. Az utcán kell figyelni, friss legyen a csevaptyityi, ne fél napja érlelődjön már a napon.

2018. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem kizarolag a csapvizzel van baj, hanem alapveto higienia alatt is teljesen mast ertenek mint mi.
2018. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A gyermekorvosi rendelőben az asszisztensnő mondta ezt a rémhírt amikor az utazáshoz esetleg szükséges gyógyszereket felirattam.
2018. júl. 17. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor mi ott voltunk, a szállásunk a legolcsóbb szállás volt a városban, magánszállás, szerintem be se jelentettek minket. Ennek ellenére semmi bajunk nem lett, és én nem is tapasztaltam, hogy különösebb problémák lennének a higiéniával. (Csapvizet csak fogmosáshoz használtunk, nem nagy macera ivásra palackozott vizet venni.)


Ha jól sejtem te tetted fel a Hunguest Hotel-es kérdést is, ott aztán 1000%, hogy nem lesz semmi bajotok, nem kell ettől félni. Hasfogó gyógyszer jól jöhet, az idegen konyha is meg tudja lepni az ember gyomrát (főleg gyerekét), de súlyos hasmenéstől nem kell félnetek szerintem, ha az alapvető dolgokat betartjátok. (Pl. nem nyeli a tengervizet a gyerek, stb.)

2018. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, köszönöm A válaszokat. Igen, a Hunguest Hoteles kérdést is én tettem fel. Mondjuk a színvonalra, a szolgáltatásokra stb. lettem volna kíváncsi. Egy hasmenés vírusfertőzés miatt is el lehet kapni, ahogy mindenütt..
2018. júl. 19. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!