Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Máv online jegyeknél hogy...

Máv online jegyeknél hogy zajlik a fizetés?

Figyelt kérdés
Online vettem jegyet MÁV egyik járatára, de nem vagyok benne biztos hogy érvényes, mert maga a jegy/voucher ki van nyomtatva A4es papírrra, rajta minden adat, meg hogy mennyibe került. Hogyan zajlik akkor a fizetés? A bankszámlámról nem vett le semmit, vagy csak akkor vesz le, amikor a kalauz leolvassa a Qr kódot?

2019. aug. 19. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom kártyával kifizetted.
2019. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez nem tudom. Megadtam a bankkártya számát, de a netbank nem mutat semmit.
2019. aug. 19. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megkaptad a jegyet, akkor csak kifizetted.
2019. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhelés csak pár nappal később jelenik meg, mint minden más kártyás vásárláskor. A zárolások között lehet megtalálni.
2019. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló


Egyelegednél csak látod hogy vont le...

Nállam a következő történt.


Elmentem a boltba bevásároltam

Főznivalót és egyébb belevaló dolgokat.

Mikor kifizettem nem történt semmi nem vont le semmit csak akkor már mikor beleharaptunk a kajába.


Ajánlom

Inkább online ne vegyél jegyet,mert még a pénztárosnak is gondot okozol ha odamész kérdezni



Jó isten...huu

2019. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!