Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Barmelyik utazasi irodan...

Barmelyik utazasi irodan keresztul lehet barhova az irodaval vasaroltatni repulo jegyet vagy egy utazasi iroda csak az iroda altal szervezett programok orszagaiba vesz jegyet az ugyfeleinek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb utazási iroda vesz neked repjegyet külön, ahova szeretnéd. De vannak kifejezetten repülőjegy forgalmazásra szakosodott irodák. Ezek szolgálják ki az egyes utazási irodákat is.
2019. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A jegyfoglalási rendszerek elég jól átjárhatóak, így egy iroda szinte bármilyen jegyet le tud foglalni.


Más kérdés, hogy ez neked ritkábban lesz kedvező anyagilag és garantáltan nehézséget jelent pl járattörlés esetén , ha nem közvetlenül a légitársasággal szerződést, hanem egy közvetítővel.

2019. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

SZia!

Nem tudom észrevetted e de egy repcsijegy vásárláshoz manapság csak két dolog kell: bankkártya és internet.

Az utazási iroda csak teher. A dilinyósok kérdezőhelye.

2019. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd ne felejtsd el megkérdezni az utazási irodában, hogy miért csaptak hozzá a repjegy árához még pár tízezer Ft-ot reptéri illeték címén, mikor az eleve benne van a jegy árában??!!
2019. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kertem velemenyt az utazasi irodakrol?
2019. szept. 9. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Kértél!

Vagy már nem is emlékszel rá??


(Én még az előző kérdésedre is.)

2019. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A velemenynek semmi koze a kerdeshez. Kit erdekel az illetek?
2019. szept. 10. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!