Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik a legkényelmesebb...

Melyik a legkényelmesebb városnéző cipő?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan, amit itthon is kapni lehet, hogy fel tudjam próbálni. Túraboltokban csak erdőbe, sziklára valókat tartanak a legtöbb helyen, nekem pedig kéne valami, amiben betonon tudok sok órát mászkálni úgy, hogy fájjon benne nagyon a lábam. Tudom, hogy mindenkinek más a kényelmes, de nektek melyik vált be leginkább? Guglizom a témát egy ideje, de alig találok olyat, amit forgalmaznak még egyáltalán, és nem kifejezetten bűnronda. (Ja, és nem volna baj, ha nem annyiba kerülne, mint a Tieks...) Köszi, ha leírjátok a tapasztalataitokat.
2019. szept. 16. 21:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Aki akar, nyugodt szívvel sétáljon mezítláb városokban, én viszont maradok a cipőknél :)

2019. szept. 17. 20:11
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne túrabakancsot nézz, hanem TÚRACIPŐT. Decatlonban van egy rakás felé, az olcsobbtól a drága kategóriáig. Nekem pl. ilyen van, ez kényelmes: [link]
2019. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen túracipőkben nagyon szokott fájni a lábam, ha várostnézek. Szóval en azt mondanám neked kenyelmeset. De szerintem semmiképp ne legyen teljesen lapos. Inkább ilyen gyógycipő szerűség. (Én amúgy strandpapucsban is gyalogoltam 5 orát.)
2019. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Skechers cipôk váltak be egèsz napos gyaloglàsra.
2019. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tök jókat írtatok, köszönöm! Skechers cipőket máshol is olvastam, most, hogy így szóba került... Meg fogom nézni.
2019. szept. 18. 21:11
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a Decathlonban vásárolt Newfeel gyaloglócipőket szeretem, egész nap tudok bennük sétálni. Van köztük kifejezetten szép és nőies is, szerintem. Azért utazás előtt érdemes kipróbálni.
2019. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor megyünk városnézésre a férjemmel, ilyenkor akár egész nap sétálunk, így mi is beszereztünk pár kényelmes de nem túracipőt. A lényeg nálunk az volt, hogy ne legyen nagyon meleg így nyáron is lehet használni, legyen pehelykönnyű, és a sarka legyen puha. A memóriahabos talpbélésű futó cipőkben olyan, mintha felhőn járnál :)

Nekünk ez a kettő van meg (ezek a női modellek, mindkettőből van férfi is):


[link]


[link]


Ja és kb 30€ volt mindkettő tehát teljesen megfizethető. Szerintem jól is néznek ki, nem ormótlan egyáltalán még nagyobb méretben sem (enyém 40es, férjemé 44es). Nike cipőből mindig érdemes egy számmal nagyobbat venni mert kis számozásúak!

2019. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Jaj, utolsó, megnevettettél azzal, hogy érdemes 1 számmal nagyobbat venni a Nike cipőkből :D Te persze nem tudod, hogy 42-es lábam van, és kész kanosszajárás, mire egyáltalán bármilyen cipőt találok, ami rámjön. (Szerencsére manapság már a férficipők között is találni egészen feminin darabokat, ha minden kötél szakad.)

Azért köszönöm szépen neked is! :)

2019. szept. 20. 21:44
 19/19 anonim ***** válasza:

A sportcipőknél szerencsére ez pont nem olyan nagy baj, általában a női modellek is vannak 42es méretig, ha mégsem akkor ott van a férfi modell... Max színben lehet kisebb a választék :)

Mi sem élünk kis lábon, bár az enyém 39-40 között van, de ezt megfigyeltem, hogy a Nike inkább kisebb (40,5-et vettem a fentebb linkelt Downshifterből), míg a Pumából és az Adidasból bőven elég a 39es.

(utolsó voltam)

2019. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!