Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha nagy csomagot (pl. 500-1500...

Ha nagy csomagot (pl. 500-1500 kg) kíván valaki a távol-keletre küldeni (költözés miatt), mivel tudja azt megoldani? Ha a költséghatékonyság is szempont, az idő viszont nem számít egyáltalán? Repülővel szerintem ez nem szokás.

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 15:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Meg ne haragudj már, hogy saját szememmel láttam (többször is), hogy mi van neki... ;)


És nem nyerted meg a piros pöttyös hangszórót, mert nem csak itt és nem csak mással kerdezteti. :))


De ez tipikusan a gyakori, nem hiába csúfolják a magyar net pöcegödrének; a kérdésre nem felel, de offtopik komnentet írni, na arra bezzeg van ideje/energiája... :DD

Sebaj, majd lesz valaki, aki a kiírásra felel idővel, árakkal, lehetőségekkel úgy, ahogy a legelső kettő hozzászólás is íródott. ;)

2020. szept. 9. 08:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csomagküldő szolgálattal érdemes (eurosender, dhl, dpd, stb., pontosan nem tudom szállít-e mindenki abba az országba). Ezeknél a cégeknék lehet dobozt, raklapot vagy akár egy teljes konténert is küldeni. Szerintem ruháknak és füzeteknek azért a raklap is elegendő, kell, hogy legyen, de ennek ti utána tudtok járni.

Ezekben az esetekben neked csak meg kell adnod, hogy honnan, hova és mit szállítanál, azt, hogy ez vízen, földön, vagy levegőben valósul meg, majd ők fogják kikalkulálni. Ha az érdekel, akkor valószínűleg közúton és hajón fog utazni.

2020. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 D. Brasco ***** válasza:
100%

"De ez tipikusan a gyakori"


Valoban tipikus......ismét egy idétlen kérdés,ráadásul szokásosan előadva hogy nem rólam van szó hanem haverról/ismerősrő/keresztanyám szomszédjának a lányának az unokatestvéréről........stb stb

2020. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, amikor én kiköltöztem Kanadába (akkor gyakori sem volt még) kb tíz perc alatt találtam céget, amelyik intézte volna az ingóságok költöztetését, kaptam árajánlatot fél meg egész konténerre is, akkor szembesültem azzal, hogy mibe kerül, költöztem két bőrönddel, pont.


Szóval beütöd gugliba hogy nemzetközi költöztetés távol kelet, utóbbit azért, hogy kiszűrd azokat, akik egy teherautóval Európába visznek cuccost, és kérsz árajánlatot, ha valóban ennyi pénz van, látni fogod, hogy jó páran kínálnak olyan szolgáltatást, amiben be- és kicsomagolás is van. Kínába leginkább hajóval lehet, a tehervonatozás Kínába még igencsak ritkás, éppen a nagy távolság miatt.

2020. szept. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#3 Nem, a hátadon is leviheted a kikötőig.
2020. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!