Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kinek mi volt vagy mi az álom...

Kinek mi volt vagy mi az álom utazása?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Maldív-szigetek.
2020. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm meghívott magukhoz Ausztráliába, életem egyik legjobb és legérdekesebb hónapja volt.


Sok fantasztikus helyen jártam, valahova évek óta vágytam, valahova csak pont jött egy lehetőség, de a fentit emelném ki.

2020. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Autóval bebarangoltam az USA nemzeti partjait Los Angelestől San Francisco-ig, eddig ez volt ami mindent visz.

Jövő ősszel körbehajózom Európát, Kielből indulva Genováig. Ez lett volna az idei terv, de az ismert okokból jövőre tolódott. Nem baj, a terveztetést és készülődést legalább annyira szeretem mint magát az utazást.

2020. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Munka után kitikkadva alig vártam hogy kocsiba üljek, és a közeli kocsmába menjek, ahol gyorsan legurítottam 5 sört.

Utána mehettem haza,ez a napi adag.Persze gyalog indultam haza,kocsi a kocsma parkolójában van ilyenkor.

2020. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha álmok, akkor leginkább azokat említeném, amikre csak sokkal később lesz pénzem, de nagyon érdekelnek. Ezek az Antarktisz, Szokotra és Pitcairn. Mindegyik kivitelezhető, meghalni nem fogok, viszont sok pénz meg szervezés.
2020. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A megvalósultak közül Zanzibárt és Grúziát emelném ki, az álmok között nekem is szerepel az Antarktisz, ezen felül Új-Zéland és egy-egy hosszabb svájci, skandináv és izlandi körút.
2020. nov. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Marokkó, Egyiptom, Közép-Ázsia (Kazahsztán, Üzbegisztán, Tádzsikisztán, Kirgizisztán kombó +Hszincsiang-Ujgur) Szokotra, Libanon, Grúzia, Norvégia, Feröer, Anguilla, Chile. Ez itt a top 10-es listám ilyen sorrendben.
2020. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
@7 Kazahsztánba menj, amit lehet, nagyon jó hely, tudok ajánlani itinert meg megbízható helyi irodát Almaty-ban, amit máshonnan elég nehéz előbányászni, dobj privátot nyugodtan.
2020. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

Türkmenisztán Megasztán hátasztán xddd


Viccet félretéve nagy álmom hogy eljussak:

Tulumba, (Mexikó)

Bora Borára,

Doverbe,

Belizebe,

Tazmániába,

Szinte egész Dél-Amerikába, (itt nem emelek ki konkrét helyeket, mert az egészet megnézném)

Az USA-n belül ahová szívesen elmennék: Florida, Kalifornia

Málta,

Barbados

Chichén Itza,

Honolulu


Amik már közelebb vannak, és könnyebben megvalósíthatók:

Ksamil,

Lefkada,

Orosei-öböl

2020. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alpok, Neuschwannstein, a kastély, amiről a Disney filmekét másolták.
2020. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!