Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » TOP 10 hely ahova eljutnátok?

TOP 10 hely ahova eljutnátok?

Figyelt kérdés
vagy már voltatok.

2018. dec. 28. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ahol mar voptam oda eljutottam, ahova szeretnek a tiz: pakisztan, ghana, kamerun, bolivia, nicaragua, panama, colombia, botswana, madagaszkar, malawi
2018. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Reunion szigete, Kuba, Francia polinézia, Tibet, Irán, Brazília, Kolumbia, Mexikó, Chile, India
2018. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Top 10-es listám nincs, aktuális úticél van az épp Socotra. Oda nagyon szeretnék eljutni, és nagyon úgy néz ki, hogy a jövő májusban el is jutok.
2018. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az örök napsütötte trópusokon minél többet csavarogni. Még az Óceániában lévő szigetvilágban is.

Vagy Ausztráliában fémkeresővel aranyrögöt keresgélni. Régen még fémkeresőt is fejlesztettem ki erre a célra, hogy akár helyben összerakhassak pár ezer Ft-ból.

2018. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék eljutni Párizsba, Amerika (New York, Las Vegas), Róma, Velence, Prága, Moszkva, Kingsbridge, Ausztrália, Rio de Janeiro.

Eljutottottam már a horvát tengerpartra és Korfura eddig.

2018. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Los Angeles

2. San Francisco

3. Las Vegas

4. New York

5. Miami

6. Tokyo

7. Buenos Aires

8. Sanghai

9. Chicago

10. Az összes európai város, de ezeket nem sorolom fel külön, mert bármikor kivitelezhető, a fentiek azért eléggé drága mulatságok. Jövőre pl. Londonba megyek :)

2018. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Hawaii, Ausztrália, Hollandia, Spanyolország, Írország, the USA, Lengyelország, Kína, Németország, Oroszország.


Nem voltam sehol, ezekre a helyekre szívesen elmennék, álmodozni szabad:)

2018. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Japán, Kína, Üzbegisztán, Izrael, Isztanbul, Himalája
2018. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mallorca, Ausztrália, Vancouver, Norvégia, Alaszka és még vhol az USA.


Lehet, de nem biztos: Indiai-óceán szigetei

2018. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Women are property válasza:

Hármas: Socotra? Az izgalmas lehet. Hogy fogsz eljutni oda?


Amúgy nincs ilyen listám. Jövőre el akarok jutni azokra a kontinensekre, ahol még nem jártam. Kettő maradt, ha Észak- és Dél-Amerikát külön vesszük.

2018. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!