Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Érdemes-e kint vásárolni...

Érdemes-e kint vásárolni T-Mobile-os mobiltelefont, ha Erasmussal utazom 4 hónapra Németországba?

Figyelt kérdés
A neten már nézelődtem, az Xtra (prepaid) díjcsomag tűnik a megfelelő választásnak az Erasmus idejére. A telefonomat amúgy is szeretném lecserélni. Most már csak azon gondolkozom, hogy kint vegyek telefont csomagban, még itthon előfizetéssel vagy inkább kártyafüggetlent. Jelenleg Domino-s vagyok, de Like előfizetésre szeretnék majd váltani. Külföldi és hazai T-Mobile közt tényleg van átkódolási költség? A kártyafüggetlenhez kint is ugyanúgy tudok kártyát vásárolni? (Flash-t támogató androidos telefont szeretnék igazából, de az valószínűleg csak itthoni előfizetésben érné meg.)
2011. aug. 17. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha tudod,hogy fix időre mész ki,akkor bírd ki azt a fix időt az új telcsi nélkül,és amikor már tuti hazajössz,akkor vedd meg a telót...egyrészt addigra esetleg akár kijöhet valami szuperjó új dolog is,amit mi még esetleg most nem is tudunk,másrészt 4 hónap nem egy akkora idő,hogy ne lehetne kibírni egy csúcsmobil nélkül...esetleg ha atomgazdag vagy,akkor vegyél kinn is...ha nem bírod ki... aztán ha a kinti itthon nem jó,akkor megveheted itthon újra,a kintit meg megpróbálhatod ebay-en meg vaterán meg hasonló helyeken elpasszolni,...
2011. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem tök nagy macera lenne lenne kint ilyenekre beruházni, pláne előfizus telefont venni. 4 hónapot még bírj ki a régivel. Tudod, én mit csináltam, mikor erasmusos voltam? Bementem media marktba, 15 euróért vettem kártyás telefont, amiből vmennyit még le is beszélhettem, és aztán azt nem sajnáltam eldobni. Igaz, nem volt androidos, csak egy sima telefon, amivel smst írni és telefonálni lehetett, de ennyi időre sztem az is bőven elég.
2011. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm. A kettes verzió lesz.:)
2011. aug. 18. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!