Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazáskor fel lehet adni a...

Utazáskor fel lehet adni a repülőre (nem kézipoggyászként) süteményt és hasonló finomságokat ajándékba?

Figyelt kérdés
souvenirként a családnak akihez megyek
2010. aug. 15. 17:45
 1/5 anonim válasza:
29%
nem, azt kézipoggyászként kell felvinned. a csomagtérbe csak a böröndök mehetnek.
2010. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
A bőröndbe mért ne tehetné bele?! Csak jól be kell csomagolni. Vannak olyan országok, ahova nem engednek be kaját, pl Új-Zéland, de talán nem odamegy.
2010. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beteheted a nagy bőröndbe a sütiket,de ahogy írták jól be kell csomagolni,mert nem kímélik a bőröndöket..Dobálják,egymásra pakolják,és könnyen lehet,hogy a sütik darabokra törnek..Én például fémdobozba pakolom,és csak a doboz horpad be,de a süti épben marad..
2010. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha EU-n belülre mész bármit. Ha máshova a húst(szalámi, kolbász, ...stb.) mellözd, mert kidobatják veled, akárhogyis becsomagolod.
2010. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Törökországba megyek, és szeretnék vinni vmi alkoholt is(bár tudom náluk nem szabad de mégis isznak),nem vagyok benne biztos h azt vihetek?! szerintetek?
2010. aug. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!