Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Azt tudom hogy repülőn kézipog...

Azt tudom hogy repülőn kézipoggyászként folyadékokat egyenként maximum 100 ml-es befogadóképességű ill. hasonló méretnek megfelelő külön tárolóedényekben kell elhelyezni. És a bőröndben hogy szállíthatok pl sminklemosót, parfümöt stb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy akarsz. Én jól be szoktam egyenként csomagolni, hogy ha kifolyna csak a zacskót disznózza össze, ne a körülötte levő ruhákat.

És mini utazási méretet veszek mindenből. Fölösleges két hétre vinni a nagy családi méretű tusfördőt pl.

De ha nyaralni mész hotelba, akkor ott adnak tusfürdőt, sampont, testápolót. Ilyeneket nem is viszek soha.

2009. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyire nézik át a bőröndöt?Beletúrnak vagy hogyan ellenőrzik hogy nincs e benne olyasmi,aminek nem kellene ott lenni?
2009. jún. 8. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek nem kéne ott lenni? A fegyvert vagy egyéb veszélyes tárgyat átvilágítással szűrik ki, amúgy meg mire gondolsz? Ritkán szokták kipakoltatni a bőröndöt, inkább csak akkor, ha gyanúsan viselkedik a tulajdonosa.
2009. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A feladott poggyászt nem nézik át, csak átvilágitják. Ha valami fegyver vagy ilyesmi van benne, akkor kinyitják és kiveszik. A sminklemosód és a parfümöd nem ilyen. Az lehet a feladott poggyászban.

De pl. egyszer egy néni fémdobozban almás pitét vitt a lányának. És mivel nem tudta a röntgen átvilágitani a fémdobozt, ezért hangosbemondón hivták a nénit, aki nagyon megrémült, hogy mi történhetett és hiába mondta, hogy ez csak sütemény és ő sütötte otthon és ajándékba a lányának, akit nem látott évek óta, elvették dobozostól. Sajnáltam a nénit. Először repült, egyedül volt.

Vagyis, ne tegyél fémdobozba semmit, mert el fogják venni, ha nem tudják megnézni mi az.

Egyébként meg nem lesz semmi baj. Csak jól csomagolj be mindent, nehogy összetörjön és kifollyon.

2009. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!