Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kb mennyi pénz kéne ahhoz,...

Kb mennyi pénz kéne ahhoz, hogy elutazzak japánba és ott legyek 1 hetet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 21:47
 1/9 anonim válasza:
56%
Mi 3 éve voltunk, a repjegy 130 volt, azóta ez inkább 200 körül van. 60 ezer per éj alatt nem nagyon találsz szállást, ha csak nem elégszel meg egy kapszulával. Ha utazgatni is akarsz Japánon belül, akkor érdemes a Japan Rail Pass, az 75 ezer volt anno. Boltok, kaja, éttermek elég drágák.
2021. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet, szállást harmadennyiért is bőven találsz, ne nevettess már. A kaja nagyon változó, rendkívül sokat lehet erre áldozni de az olcsó kifőzdék is magas színvonalat adnak 1000-1300 jenért. Közlekedés elég drága és ezen faragni sem nagyon tudsz.
2021. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
2: mutass kérlek Tokioban értelmes szállást 20/éjért.
2021. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Több száz van fent, ***-os is jó értékeléssel. Pl. Red Planet Asakusa... most csak ránéztem egyre egy őszi dátumra. Tavasszal drágább cseresznyevirágzáskor
2021. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Jólvan, revideálom a nézeteimet, mi április elején voltunk.
2021. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavalyra volt szervezve utam, csak végül a járvány miatt nem mehettem. A repjegyem majdnem pont 200 volt, aminél van azért olcsóbb, de ennek voltak jók az átszállásai. Szállás: egyágyasakat néztem, de még Tokióban is találtam olyat, aminek jó volt az értékelése, és 5 éjszakára lett volna 80ezer forintnak megfelelő jen. Nem kapszula, nem sokágyas hálóterem, nem közös fürdőszoba, és nem egy óra buszozásra a metrótól. :) És ez a főváros, pl. Oszakában olcsóbbak ennél a szállodák valamivel. Úgyhogy ha körülnézel, és időben elkezded szervezni, sokat lehet spórolni.

Egyebek meg attól függnek, hogy mit akarsz csinálni. Pl. Tokyo Tower és hasonlók belépősek, de bizonyos középületek tetején ingyenesen is van kilátó.

2021. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két főnek repülőjeggyel, szállással, kajával programokkal olyan 1 millió körül érdemes gondolkodni.
2021. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Repjegy 150-200k

Szállás 150-200k

Kaja 70-100k

Utazás ott attól függ, 20k-100k

Belépőjegyek attól függ, 20k-100k

Suvenir 20k-100k


Szóval én 450-700k köző lőném be.

Nyilván hosszabb időre jobban megéri. Én ázsiába legalább 1 hónapra szoktam csak menni.

2021. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tozser ***** válasza:

Akárhogy dszámolod egy-közel másfél milcsi alatt nem uszod meg, 2 fő.


Arról nem is beszélve hogy az elképzelt árakra NE alapozz és amikor csak kiszámitott pénzt viszel magaddal.

2021. szept. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!