Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tudnátok mondani menő nyaralóh...

Tudnátok mondani menő nyaralóhelyeket?

Figyelt kérdés

Balaton, Velencei kiesnek. Mondanom sem kell miért.

Görögország az annyira nem jön be, unalmas végtelenül, tele van nyáron turistával, és elég sok a proletár.

Olaszország úgy hallottam koszos ,drága és a város is tele van szeméttel.


Tudnátok mondani vagány nyaralóhelyeket?

Persze nem ilyen Grand Cayman kaliberű szigetekre gondoltam, ahol egy éjszaka vagy 4 milka, de nem is proletár turistagettókat.


Köszönöm


2021. szept. 17. 15:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
93%

Nekem életem nyaralása a Fáraó szigeten volt, de vagy egy évvel előtte lefoglaltunk mindent, így viszonylag olcsón megúsztuk. A szállások nem drágák, csak a repülőjegy az, illetve a szigeten az autó bérlés.

Nem egy meleg homokos tengerpart, tehát ha az jön be, akkor vedd semmisnek a javaslatom.

Ha szereted a szép, tiszta környezetet, csodaszép természetet, akkor viszont mindenképp ajánlom.

Akárkinek mondtuk, mutattuk mindenki teljes ámulatban volt, a nászutunk is itt volt egyébként, már többször jártunk arra, de az első ott töltött nyaralásom a legemlékezetesebb.


Ezen kívül nekem tetszett Portugália és Szicília is, egyik se olcsó ha öt csillagos szállodára vágysz, mi airbnbztünk, illetve apartmanban voltunk.

2021. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az derék, két félmondattal elintézted Olaszországot és Görögországot, mert hallottad :D
2021. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Olaszországról fogalmad nincs.

A migriket leszámítva a világ egyik legjobb helye. De ugye nálunk is megvan az a réteg, akivel csak a baj van.

Az éttermi árak forma-forma, de a friss halnál, zöldségnél nem is tudom mi lehet jobb? :)

A bolti árak dettó, sőt rengeteg termék olcsóbb és sokkal jobb minőségű.

A szállás tényleg drága, de ki lehet fogni jó helyet, jó árban.

Az olaszok kedvesek, barátságosak, zajosak és őrültek is egy kicsit.

Nagyon tiszták! Ápoltak, illatosak, jól öltözöttek.

A boltok nem bűzlenek a rohadó zöldségektől, húsoktól, halaktól, mint itthon pl. a S.p.a.r.

Délen már romosabb a helyzet, de nálunk is vannak csóró, elhanyagolt helyek. De pl. az Amalfi part egy gyöngyszem.

És bárhova lépsz, ott egy amfora, műemlék. :D

Nyilván ez túlzás, de a római birodalom leszármazottairól és helyszíneiről beszélünk. :)

Spanyolország még ennél is lazább, de nagyon hasonló és olcsó.

2021. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

"Görögország az annyira nem jön be, unalmas végtelenül, tele van nyáron turistával, és elég sok a proletár.


Olaszország úgy hallottam koszos ,drága és a város is tele van szeméttel."


Az igen. :D

Nem is tudom, ebből melyik félmondatot emeljem ki, minden szavad egy-egy gyöngyszem.

Szerintem maradj otthon a faludban, nem neked való ez az úgynevezett világ.

2021. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Amikor egy falusi kislány álmodozik című kérdésünket látták!
2021. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 kisfiú ez szerintem... :)
2021. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Olaszorszagban nem jartam tengeren. Gorogorszagban jartam legalabb 4 nyaralohelyen es mindegyik unalmas volt es a gorogok bunkok.

Az elsonek aki a "Fáraó szigetek" et ajanlotta koszonom

🙂 Feröerre gondoltál, de ezért nem pontoztalak le hanem inkabb nyomtam egy zoldet.

2021. szept. 17. 17:41
 8/20 A kérdező kommentje:

Spanyolban diktatúra van ugy hallottam a maszkok miatt.

Meg eleg draga is eppen neztem 150 euro alatt tengerparti hotelt nem is kapni délen.


Svédország ugy hallottam tele van dakotával. És azt mindenki tudja, hogy a svédek fösvények és minden aranyáron van.

2021. szept. 17. 17:44
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Ja, hogy nyíltan troll vagy. Akkor jó.
2021. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát amilyen válaszokat itt kapok akár azzá is válhatnék...
2021. szept. 17. 19:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!