Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tudnátok mondani menő nyaralóh...

Tudnátok mondani menő nyaralóhelyeket?

Figyelt kérdés

Balaton, Velencei kiesnek. Mondanom sem kell miért.

Görögország az annyira nem jön be, unalmas végtelenül, tele van nyáron turistával, és elég sok a proletár.

Olaszország úgy hallottam koszos ,drága és a város is tele van szeméttel.


Tudnátok mondani vagány nyaralóhelyeket?

Persze nem ilyen Grand Cayman kaliberű szigetekre gondoltam, ahol egy éjszaka vagy 4 milka, de nem is proletár turistagettókat.


Köszönöm


2021. szept. 17. 15:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Rasszista proliként elég kevés helyet lehet élvezni. Olaszország neked mit jelent? Milánótól Nápolyig nagyjából öt különböző ország, más nyelvvel, konyhával, kultúrával, amin az egyesítés annyit változtatott, hogy van lingua francaként használt olasz. Görögországnak nagyjából annyi szigete van, mint Magyarországnak települése, az, hogy anyuék elvittek ugyanannak a turistagettónak négy különböző iterációjába, nem sokat jelent.


Hiába mondanánk bármit, úgyis lenne problémád. Marokkóban túl sok a számodra nem szimpatikus színű ember, Amszterdamban nyitott és kedves emberek élnek, ami a mentalitásoddal nyilván elfogadhatatlan, Indiát putrinak neveznéd, hiába az egyik legősibb kultúra, Thaiföldön maximum megint a gettókba mennél, de ott túl sok a turista, Mexikóban túl csípősek az ételek és megintcsak túl barnák az emberek.


Tessék megülni otthon a popsin és nézegetni a kormányzat aktuális plakátkampányait.

2021. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező!

Miért bunkók a görögök? Nem kötekedés tényleg érdekel. Még nem jártam ott.

2021. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
#12, én igen. Többször, több különböző részén, mert nagyon szeretem. Városokban, szárazföldön, az Égei és a Jón tenger szigetein is. Legutóbb egy hónapja, úgyhogy friss élményem is van. Érdekes módon velem mindenhol kifejezetten kedvesek voltak. :)
2021. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13.

Hiszek neked. :)

Én nagy olasz és spanyol fan vagyok.

Nekem is mondták már, hogy ilyenek, meg olyanok az olaszok és nem érezték jól magukat köztük.

Hát velünk mindig kedvesek, segítőkészek.

Amit észrevettem az évtizedek alatt, hogy a németeket nem csípik. És nem akkora az elfogadás a színes bőrűek felé, mint ahogy velünk itthon próbáljak elhitetni.

Meg amúgy is imádjuk azt az őrületet ami a déli népekre jellemző.

Sajnálom, hogy a görögöknél még nem voltam.

2021. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

En nem mentem draga hotelekbe es turistas etterembe

Ugy atlagban nem valami kedvesek. Persze Pesten is akad eleg de mivel Gorogorszagban az ember nyaralni megy igy jobban megmarad.

2021. szept. 18. 05:19
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Kellő nyitottság és érdeklődés nélkül ez van, kedves kérdező. Nekem eddig mindegy volt, hogy hova utaztam, nagyjából mindenhonnan úgy jöttem haza, hogy pár új ismerőssel gazdagodtam. Járt nálam olyan új-zélandi, akit Varsóban ismertem meg, máig tartom a kapcsolatot dél-afrikaiakkal, akikkel Marokkóban találkoztam, rendszeresen beszélek chileiekkel, akikkel egy mianmari vonatúton haverkodtam össze. Olyan vagy, mint azok az amerikaiak, akik mindenhol hamburgerezni akarnak meg fel vannak háborodva, ha nem tud mindenki angolul és valami másképp működik, mint az USA-ban. Ilyen mentalitással teljesen felesleges utazni. Miután megnéztél pár látványosságot, meg pihentél kicsit a tengerparton, az emberek maradnak. A vidám ötvenes indiai fickő, akivel arról dumáltunk, hogy nyugodtan lehet jogsi nélkül robogózni Goában, maximum adni kell 100 rúpiát a rendőrnek, a mianmari raszta idegenvezető lány, a kövérkés washingtoni meleg fickó Mexikóban, aki 500 méter bringázás után majdnem összeesett, de azért egy hétig velünk lógott és tartotta a tempót, egy csomó őrült gap yearező túratárs, akikkel együtt táncoltunk berumozva délelőtt valami törzsi dzsemborin a világ végén, az orosz sofőr Kazahsztánban, aki a világ legdurvább láncdohányosa. Ezek nélkül csak üres kövek, unalmas falvak, meg túlzsúfolt városok vannak.
2021. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Igaz utolsó.

Folytatsz esetleg valami vlogot vagy beszamolot ahol lehet beszamolokat olvasni?

2021. szept. 18. 16:48
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Francia riviéra, az egyik legszebb hely a világon, csak bazi drága.
2021. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igy van
2021. szept. 19. 11:24
 20/20 anonim ***** válasza:
72%

"Spanyolban diktatúra van ugy hallottam a maszkok miatt."

(Vagy a baszkok miatt??)


Amúgy hihetetlen, hogy nálad mekkora suttyó arrogancia párosul a tudatlan vidéki bunkóságoddal.

2021. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!