Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyivel utazás előtt szoktat...

Mennyivel utazás előtt szoktatok repjegyet venni, szállást foglalni? Én olyan 1-fél évvel előbb, de megtudtam sokan 1 héttel előtte foglalnak szállást, meg 1 hónappal előtte vesznek repjegyet... Azt hogy? Nem kockázatos?

Figyelt kérdés
máj. 21. 14:42
 1/4 BeefEater ***** válasza:
100%
Én általában 4-8 héttel az utazás előtt szoktam megvenni a repülőjegyet és akkor foglalok szállást. Nem kockázatos nekem, mert ha az egyik szállodában nincs hely, akkor lesz a másikban, sosem az az utazás célja (annak ellenére, hogy szeretem az 5 csillagos szállodákat).
máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó, de legkésőbb 2-3 hónappal előtte. Utolsó pillanatban foglalni nagyon kockázatos, mert szerencsés esetben lehet jóval olcsóbb, de inkább az a jellemző, hogy jóval drágább lesz.
máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amerikában már többször voltunk, azt elkezdjük kb 10 hónappal előtte szervezni. Folyamatosan nézzük a repjegyeket és amikor (tapasztalat alapján) már azt látjuk hogy ennél olcsóbb nem lesz, megvesszük. Lehet ez a nyaralás előtt 10 hónappal van, lehet hogy 8 és fél. Mikor hogy.

Kissebb és közelebbi nyaralásokat mint pl 5-6 napos Görögország, kb 2-4 hónappal elötte kezdünk szervezni.

máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Múlt héten intéztem szállást és repjegyet az augusztus eleji utunkhoz. Általában május-júniusban sikerül eldönteni hogy hol nyaraljunk. :D
máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!