Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazni fogunk, amihez kell QR...

Utazni fogunk, amihez kell QR kódos védettségi igazolvány, mit az EESZT alkalmazáson keresztül tudok letölteni... Viszont nincs ügyfélkapum... Megpróbáltam online regisztrálni, de vmi regisztrációs kódot kér, ami nekem nincsen ugyebár... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj be okmányirodába!
2021. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs már rá sajnos időm, ezért próbálom online... Csak ez a kód kéne hozzá, ami elméletileg a személyin van, gyakorlatilag fogalmam sincs
2021. szept. 29. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig ügyfélkaput az okmányirodában tudsz regisztrálni.

Ahová mész / a légitársaságnál semmi mást nem fogadnak el? Mint pl az eredeti oltási igazolást?

2021. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb május óta lehet tudni, hogy kelleni fog ügyfélkapu az utazáshoz, bőven lett volna időd megcsináltatni. (Nem is értem azt, akinek nincsen 2021-ben, alap dolog manapság.)

Ha e-személyid van, akkor anno a személyivel együtt kapnod kellett egy aktiváló kódot.

2021. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Online ügyfélkaput csak e-személyivel lehet csinálni. Ha az nincs személyesen kell az okmányirodában.
2021. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs már rá sajnos időm"


Majd lesz időd bőven ha végül itthon maradsz...

2021. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!