Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan fog működni az ausztria...

Hogyan fog működni az ausztriai/ nemzetközi védettségi igazolvány megszerzése/ az erre való regisztráció/ igénylés?

Figyelt kérdés
Azért írtam ki ezt a kérdést, ugyanis nekem a családom egy része Ausztriában él/ dolgozik, s nincsenek még beoltva, így nekik még nagyon rizikós lenne a hazautazás, viszont nálunk mindenki be van oltva, egyedül én nem, én rajtam átment a vírus, s 1001 Au/ml szintu antitesttel rendelkezem, amire én hamarosan itthon is megkapom az igazolást. Utána olvastam minden oldalon, hogy ez az egész rendszer hogyan is működik, itt leírt valami QR-kódos dolgot, de azt nem értem, hogy én külföldi állampolgárként mindezt hogyan fogom tudni igazolni, meg miként? Kínai nekem ez az egész. Már lassan 1 éve nem láttam a testvéremet, a keresztfiamat meg a többi családtagom, ezért kérek mindenkit, aki hasonló cipőben van, meg jártas ezekben a dolgokban, akkor tudna nekem tájékoztatást adni? Mert akik rokonlátogatásra mennek tudtommal azokra is ugyanazok a szabályok érvényesek.

2021. máj. 17. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt még ők sem tudják....
2021. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ausztria: csak 72 óránál nem régebbi negatív PCR-teszttel vagy negatív antigénteszttel lehet beutazni, és semmilyen oltást és védettségi igazolást nem fogad el.
2021. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted a gyk-n fogsz találni olyanra választ, amit az Ausztriában élő rokonaid nem tudnak ott választ találni??

Végülis lehet, hogy az osztrák minisztériumból valaki olvassa majd a kérdésedet és válaszol...

2021. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az elmult 3 honapban csinaltak az antitest tesztet itthon es azt nem csak magyarul kaptad meg akkor siman bemutatod azt a tesztet :) ha meg regebben csinaltak, akkor marad a teszteles. Igazoltan voltal beteg? Ha igen, mikor?

En aprilisban voltam beteg, errol csinalok igazolast +mentem antitest tesztre, azt megkaptam nemetul is... Kovetkezo honapban megyek ki dolgozni, igy amig kint leszek (nyar vege) nem kell teszteket csinalnom sem munka miatt (vendeglatas), sem akkor, ha eppen be akarok en ulni valahova :)

2021. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!