Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az első időpont regisztráci...

Ha az első időpont regisztráció, után az oltóponton nem kaptam meg az oltást egészségi okok miatt, akkor, milyen formában tudok oltásra menni? Többi infő lejjebb.

Figyelt kérdés
valójában 1x lehet csak idpontot regisztrálni ezért kérdezem.

2021. júl. 24. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
El kell telnie 3 v 4 hétnek és tudsz új időpontot foglalni, én is ebben a cipőben járok, már sikerült új időpontra jelentkeznem.
2021. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy idő után törlik a foglalásodat és fogsz tudni újra foglalni. Ha ezt nem akarod megvárni, akkor fel lehet hívni az oltópontot vagy a háziorvost is.
2021. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Két és fél hónap telt el de semmi, már írtam minden lehetséges helyre de semmi kielégítő választ mem kaptam, sem jorházaktól sem az eeszt -től.
2021. júl. 24. 23:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Két és fél hónap alatt a háziorvosod kb 6x beoltott volna csak gondolom te is sz.rrá válogatod az agyad.
2021. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem szarok rá csak nem kaphatom meg akármelyiket, a pfizert javasolták, viszont a háziorvosom szarik rá és beadná még azt is amelyiket egyszer az oltoponton elutasították...
2021. júl. 25. 02:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez nem sz.rik rá kérdés hanem alkalmazási előirat kérdés. Nagy eséllyel a háziorvosodnak volt igaza, ugyanis nagyon kevés kontraindikáció van az oltások esetén.


Egyébként meg Moderna is bőven volt kint háziorvosoknál ami pontosan ugyanúgy működik mint a Pfizer csak más a gyártó, de gondolom neked, okos gyereknek az sem volt jó.

2021. júl. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1.Mi az hogy "okos gyerek" ezt kikérem magamnak ez a hangnemet! 2 . Seggítségért vagyok itt. 3, Nem, a háziorvosomnak nincs igaza, mivel egy olyan betegséggel kapcsolaban utasítottak el, és pont egy olyan orvos akinek pont az a szakterülete,

és igen itt ebben az esetben a kontraindikációra is hivatkozott hogy az én esetemben nem adná be az altalam választott oltását és a pfjzert javasolta. Sajnos a háziorvosom semmilyen kézenfogható indokot nem mondott neki teljesen mindegy mivel vagyok beoltva.

Ezért a véleményem szerint ,ha esetlegesen valami történne, én a hozzájáruló nyilatkozattal válaltam a felelőséget....

Nem hinném hogy a moderna és a pfizer között csak a gyártó a külömbség ennél sokkakal összetettebb. Az a tudos aki benne volt a fejlesztési projektbe volt 2 napot magyarországon, szerintem ő biztos hogy jobban ért hozzá

2021. júl. 25. 03:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Szóval itt eldőlt a történet neked szerinted csak a Pfizer jó, akkor old is meg a problémát, mert ezek szerint valahol időközben letettél egy orvosi diplomát. 😊
2021. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha figyelmesen elolvastad volna akkor értenéd miről van szó, az hogy én milyen oltást kaphatok az egégészségi állapotom függvényében, az oltóórvos dünti el, és nem én.Segítségért írtam ki a kérdést, és nem azért hogy valami mögöttes tartalmat belemagyarázva kioktsanak.
2021. júl. 25. 17:22
 10/15 anonim ***** válasza:
EGY orvos azt mondta, hogy csak Pfizert kaphatsz ami egy orbitális baromság és te ragaszkodsz ehhez a baromsághoz. Pont. Moderna éppen olyan jó lenne, mert éppen olyan mRNS vakcina. Ennyit erről.
2021. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!