Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 2 hónapra mit vigyek?

2 hónapra mit vigyek?

Figyelt kérdés

Nemsokára elutazom egy 2 hónapos nyári munkára külföldre, és ideje lenne kitalálnom, mit vigyek el itthonról. Sosem utaztam még sehova ilyen messzire és sok időre, és nyilván van jó pár gondolatom, hogy mi az, amit mindenképp viszek, csak jól jönne egy kis segítség mástól is...

pl. mennyi ruhát vigyek nagyjából, ha tudok mosni? Mi az, amit semmiképp sem hagyjak itthon? Vagy mi az, amit inkább ott kint éri meg megvenni?



2022. jún. 16. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
A külföld az Magyarországon kívül minden más ország....
2022. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

1: na igen...


Marhára nem midnegy, hogy Izlandra megy, vagy Tenerifára... :)

2022. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Alapvetően ugyanazt vidd, amit egy egyhetes nyaralásra vinnél, csak mondjuk ruhából többet. De amúgy pont ugyanúgy: azokat a dolgokat, amiket használsz a mindennapjaid során. Kozmetikumokat tudsz helyben is venni, ha nincsenek nagyon speciális igényeid, de mondjuk a hajvasalódat és a telefontöltődet ne hagyd otthon. Gyógyszerek, papucs, manikűrkészlet is legyen nálad (a kisolló néha kincset ér).
2022. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Sok barom kérdez itt sok ostobaságot, de ez kérdező valahogy kitűnik közülük is.
2022. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
4: mondjuk tényleg érdekes, hogy aki - állítólag - leszervez magának egy külföldi munkát, az itt a GYK-n kezd el kérdezősködni, hogy mit kell vinni... :)
2022. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Laptop telefon táblagép vibrátor, kb egy heti évszaknak megfelelő ruha
2022. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat:) nem vagyok hülye, tudom nagyjából, hogy miket akarok vinni, csak esetleg kíváncsi lettem volna más véleményére, hátha mond valami olyat, ami nekem nem jutott eszembe... de igazán sokat segítettetek a semmitmondó válaszokkal:D
2022. jún. 16. 15:09
 8/10 A kérdező kommentje:
#3 válasza legalább értelmes volt, én is valahogy így terveztem fejben:)
2022. jún. 16. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:

7: a kérdésed is semmitmondó volt - mégis mit vártál...?


az hogy "külföld" semmiféle konkrétumot nem tartalmaz.

2022. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gyógyszerek,telefontöltő,iratok,több ruha,kedvenc könyvek olvasashoz,kozmetikumok amiket szeretsz és bevalt meg nagyjábol azokat amiket viszel pl nyaralasra is csak többet.
2022. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!