Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 2 hónapra külföldre (Portugáli...

2 hónapra külföldre (Portugália és Spanyolország) megyek, mennyi ruhát vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Sok ruhám van itthon, de persze nem akarom mindet kivinni, csak a legszükségesebbeket. Odakint nem nagyon akarok ruhákra költeni. Miből mennyit vigyek magammal?



Ja, és repülővel megyek, a bőröndöm legfeljebb 25kg-os lehet.


2011. jan. 7. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyakran tudsz mosni. Szerintem egy heti elég. Esetleg variálhatsz ing-póló számokkal is.
2011. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Családnál fogok lakni cserediákként, tehát biztos lesz mosógép.
2011. jan. 7. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Kézipoggyászt is vigyél magaddal, bőröndöt, abba pakolhatsz minden fontos dolgot, nagy bőröndöt pedig telepakolhatod ruhákkal és kis nesszeszerrel. így biztos lesz ruhád minden alkalomra, nem kell kinn sok mindent venned majd...
2011. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor úgy kérdezem: hány darab pólót, nadrágot, pulcsit stb. vigyek magammal? Kb. mennyi az, amennyivel el lehet lenni a következő mosásig?
2011. jan. 9. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
1 nagy bőrönd, + kézipoggyásznak elégnek kell lennie.
2011. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Portugált mindig is megakartam tanulni, pláne Capoeirához jól jönne. :D

Nem mehetek veled? Majd meghúzom magam egy bőröndben...igaz nem 25kg vagyok xD


Amúgy annyit vigyél amennyit érzel, te tudod, mennyit szoktál öltözködni, vagy hogyan. Figyelj hogy mindenből tegyél eleget, pulcsiból sztem legfeljebb 4-5 elég, pólóból úgyszint. Hosszabb távra még nem mentem el, de én 2-3 cuccal kibírtam egy kis hátitáskával. xD

Na jó persze egy fiú cuccosa megint más. :D


Amúgy jó utat és jó nyelv tanulást. ^^

2011. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!