Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hová mentek nyáron? 🤔

Hová mentek nyáron? 🤔

Figyelt kérdés

Gyenge Forint, drága üzemanyag, megadoztatott repülés.


Drága lesz idén a nyaralás?


2022. jún. 20. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre
2022. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
91%
Nekem ilyen árak mellett nem lesz nyaralás.
2022. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Montenegró.. Eleve nem tartozik a drága célpontok közé. Plusz februárban lefoglaltam, kifizettem a szállást és megvettem a repjegyet. Csak a költőpénz vonatkozásában érint a magas euróárfolyam..
2022. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Draga. A jovo evi meg meg dragabb. Az azt koveto evi meg a jovo evi-nel is dragabb es igy tovabb.
2022. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ezen a nyáron Karancskeszi,Karancslapújtő,Karancsalja turisztikai látványosságait fogjuk felfedezni.

Mi Karancsberényben lakunk.

2022. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kőbányán lakom. Elmegyek végre egy Csepel Művek túrára, ahol az egykori gyár lezárt részeit meg lehet nézni.

+

Megnézem a "Magyar Zene Házát"

+

Margit sziget, mint a régi szép időkben. Most erre lesz lehetőségem.

2022. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6: Csepel művek nagyon király!:) Mi voltunk ott asszem 2019-ben v 2020 nem tudom, de nagyon jó volt
2022. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fulár válasza:
62%

Hât maximum a szomszéd szobâba. :)

Na de viccen kívűl.Nwm gondoljuk túl.Beülünk az autóba és kivâlasztunk pár klassz helyet-lâtvânyossâgot.Kajâlgatunk.Strandolunk.Ilyesmi.Ha az ember egy kicsit nyitottabb szemmel jár akkor sokszor rádöbbenhet,hogy a lakhelyétől nem is különösebben messsze is vannak gyönyörű helyek.Nagyon sok olyan is ahol egy huncut forintot sem kell elkölteni.Vagy nem is feltétlenül kell hozzâ autó vagy nagyobb utázás,hogy ezekre a helyekre eljuthassunk.

2022. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
A terv Isztria. Aztán lehet, hogy csak a Városligetig jutunk.
2022. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Áldom az eget: 60 ezerrel drágább volt a szállás előfoglalási szezonban a tavalyi árhoz képest. Mondom egye fene, maradjon, annyira szeretjük meg amúgy ha 435.000/5nap/3fő egy két hálószobás lakosztályért félpanzióval és wellnessel annyira nem vészes ha leosztod.


Viszont azóta a tavalyi árhoz képest több mint egy százast emelkedett az ér, amit már egy sima wellnessért nem fizetnék ki. Szóval szerencse hogy előfoglalási szezonban még lecsaptam az akkori árat, így még jó szívvel és azt mondom jó áron megyünk.


Amúgy a covid alatt csomó egynapos kirándulásokat csináltunk: mi kis falunk (Pilisszentlélek azt hiszem), Dobogókő túra, elhagyatott laktanya, Balatonnál biciklizés, közben beültünk enni egyet, ez szerintem nem olyan vészes, hogy 1x-2x ne lehetne kibírni egy hónapban.

2022. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!