Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A körülmények ellenére azért...

A körülmények ellenére azért tervezel idén elmenni valahova nyaralni? (akár bel- vagy külföldön)

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Igen, belföldön.
2020. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Belföldön mindenképp, külföldön csak akkor, ha ott, ahol rokonaim élnek, biztonságossá vàlik a járványügyi helyzet.
2020. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Miert ne terveznek, ket honap Azsia. Belfoldon soha nem nyaraltam es soha nem is fogok.
2020. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
3-as, nyilván mindenkinek eltérőek az igényei, de én 48 ország után is azt mondom, sokat veszítesz azzal, ha pont a szűkebb környezeted megismerésétől zárkózol el.
2020. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nem a vírus miatt.
2020. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Nem érdekel ez a cirkusz, nincs itt semmilyen járvány. 1-2 hónap múlva meg főleg nem is lesz.
2020. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Idén teljesen véletlenül pont belföldet terveztünk (júliusra), ez le volt foglalva már az év legelején.

Voltak külföldi tervek augusztusra és szeptemberre is, de azt mindenképp később foglaltuk volna, most ezek egyelőre függőben vannak, meglátjuk hogy alakulnak a dolgok. A vírustól magától nem tartok annyira, persze az óvintézkedéseket betartom. Viszont nem akarok kint rekedni egy másik országban. Mindenképp mérlegelni fogjuk, hogy jobb-e esetleg most autóval menni repülő helyett, egy közelebbi országba, stb.

2020. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-s nem mondom hogy nincs igazad de sajnos annyi orszag van a listamon hogy az eletembe idoben nem fer bele es inkabb szeretnem latni az erdekesebb, nagyobb dolgokat. Igy Europa beleertve Magyarorszagot az en eletembol ki fog maradni. En sajnos meg csak 23 orszagban voltam, de en egy orszagban altalaban 4 hetet toltok.
2020. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso, annyira egyetertek.😄
2020. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én terveztem már tavaly nyár óta menni Ázsiába,de ilyen messzi utat nem merek bevállalni a vírushelyzet miatt. A Balatonnál élek, szóval belföldön nem tervezek nyaralást idén nyáron.
2020. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!