Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mész valahova idén nyaralni?...

Mész valahova idén nyaralni? Ha igen, hova?

Figyelt kérdés

Nekem is van néhány tapasztalatom:

-A Balaton nagyon drága, ha egy átlagos fogyasztással, nem is nagy létszámú családdal számolok akkor is.

-Két év bezártság után rengetegen meg vannak bolondulva, és rohannak a tengerre. Az imént egy népszerű utazási iroda honlapján láttuk, hogy egy szállodában egyik pillanatban még három szabad szoba volt, egyet frissítettünk, és már csak egy volt.

-Nagyon "kétpólusúvá", mondhatni "dualistává" vállt a társadalom, ugyanis a Balaton is egyre drágább, valamint a tenger sem olcsó. Mostanság már nem igazán vannak "szintek" a nyaralások között, mert mindenhol viszonylag magas az ár, szóval igazából valaki vagy megy nyaralni, vagy pedig nem. Nincs igazán olyan, hogy valaki spórolna a nyaralással azzal, ha mondjuk belföldre megy, sőt még azzal sem, ha alacsonyabb csillagszámú szállodába megy, mivel vannak három csillagos szállodák is, amelyek 4, vagy akár 4+ csillagosnak felelnek meg árkategóriában.


Mentek valahova nyaralni? Ha igen, akkor hova?



2022. júl. 14. 18:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor félreértettem a szőlőt-

:)

2022. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Eddig minden évben mentem külföldre, idén egy belföldi nyaralás volt, nem szeretnék most ilyenre költeni, mert jókora válság jön és nem hiszem, hogy most anyagilag ez élvezne prioritást.
2022. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!