Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Horvatorszagi kirandulas....

Horvatorszagi kirandulas. Hogyan pakoltatok es miket? (Tobbi lennt)

Figyelt kérdés
iden baratommal horvatorszagba keszulunk. apartmanba megyunk, igy egy ket dolgot vinni fogunk. otletek milyen husok, esetleg konnyen es gyorsan keszitheto etelek. esetleg irjak listat, ruhakkal kapcsolatban meg minden? koszonom :)
2011. jún. 21. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell túlzásba vinni a pakolást:) Ruhából: fürdő ruha, alsónemű, pár póló, 2-3 rövidnadrág, meg egy pulcsi ha esetleg beütne a rossz idő, papucs, sportcipő. Sok törölköző. Kajából porlevesek és konzervek, esetleg ásványvíz/üdítő. A sör nem javasolt, mert nekünk egyszer egyszer külföldi nyaralásnál annyira felmelegedett a csomagtartóban, hogy szétrobbant egy doboz és utána minden sörös lett. Amúgy még strandkellékek aztán jó utat:)
2011. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
67%
Attól függ mennyi időre mentek. Mi amikor mentünk csak konzerveket vittünk. Sóletet meg hasonlókat. Nem tudom, hova mentek, de készülj fel a horribilis árakra. Enni nem hiszem hogy sokat fogtok, elfoglaljátok magatokat szerintem mással, de ha van hűtőtáskátok akkor pl virslit meg szalámit vihettek magatokkal zöldséggel meg kenyérrel.
2011. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

oo ez kellemetlen. na nalunk a sor mar be van keszitve szoval, az lesz. de megoldjuk valahogy. vegulis az autoban a klima menni fog, ejjel fogunk menni, remelem nem lesz nagy eselye h felrobbanjon.

hat mi is ugy gondoltuk hogy estenkent kinnt fogunk vacsizni, reggeli bennt lesz, parton meg sztem talalunk valamit :) hat nala ma rhua kerdes kicsit hosszadalmas lesz, de megoldom valahogy. koszonom szepen a valaszt :)

2011. jún. 21. 11:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt érdemes elolvasni:

[link]

2011. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ket hetre megyunk. sporoltunk, igy ott "koltekezni" fogunk :) lemegyunk egeszen baska voda-ra. hat pastetomokat, megi lyesmit viszunk itthonrol, vizeket is. aztan a pek arut, es a zoldsegeket majd ott veszuk.
2011. jún. 21. 11:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


ezt nekem linkelte az egyik kedves válaszoló

nagyon hasznos,nézd meg:)

2011. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

sört minek visztek? a karlovacko isten! :)

szerintem készüljetek úgy, mintha balcsira mennétek.

az árak is kb. olyanok.

2011. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

mi a családommal minden évben megyyünk Horvátországba:)

lehet esetleg tudni melyik részre?

mi mindig vagy apartmanba vagy lakókocsiba voltunk és magunknak kellett főzni

vigyetek száraztésztát,konzerveket,és az első két napra otthon kisütött csirkét vagy valami rántott húst mondjuk meg gyümölcsöket mert az ott drága

2011. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
67%
Mi mindig zacskós leveseket, rizst és konzerveket vittünk, diót, mákot, tésztát hogy majd ott kifőzzük. Gabonapelyhek, pár doboz tej (ha elfogy szintén vettünk). Kenyérért minden reggel lementünk a pékhez, és nagyon finom friss volt.
2011. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

azert mert imádjuk, mi szlovakok vagyunk, es itt isteni sorok vannak :)

baska voda-ra megyunk Brelaba, szep hely nagyon. bizom az idojarasban is. es akkor minden tokeletes lesz :)

2011. jún. 21. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!