Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan mivel érdemes felkészül...

Hogyan mivel érdemes felkészülni egy alaszkai kirándulásra?

Figyelt kérdés
Miket érdemes vinni,minek érdemes utána nézni utazás előtt?
2023. ápr. 13. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Unalmas már ez az Alaszka.
2023. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Én először vennék egy Sármellék-Los Angeles repülőjegyet oda-vissza. Annak néznék utána, hogy mennyibe kerül és hogy lehet-e SZÉP kártyával fizetni. Onnan Alaska Airlines-al elrepülnék Seattle-be. Azt tudom, hogy ez 70 dollár, de mivel Alaszkába mész, nyilván lesz feladott bőröndöd benne medvespray-vel és vízhatlan melegöltözettel valamint snorkel felszereléssel, úgyhogy az még plusz 30 dollár. Seattle-ben felszállsz a Norwegian Sun nevű hajóra ami akciósan csak most, csak neked 950 euró. Vigyél hágóvasat mert mentek a Mendenhall gleccserre is és az csúszik, de meg megálltok majd kisebb öblökben ahol kiválóan tudsz snorkelezni, csak legyen nálad a kasmír pulóvered. Aztán csinálj sok képet és oszd meg az információs szupersztráda közönségével. De ha már letöltötted az internetet, akkor úgy is jó. Én tavaly háromszor is voltam, ha érdekel mutathatok képeket
2023. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is medvespray-vel.
2023. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sál, sapka, kesytyü.
2023. ápr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Pl. egy helyesírási szótárral. Az utánanézni egybeírandó, a vessző után szóközt hagyunk, a Hogyan, mivel közé vesszőt teszünk.
2023. ápr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ugyan már. Minek? Ha van medvespray, akkor nem kell a helyesírási szótár. Az alaszkai medve nem tud se írni, se olvasni magyarul. Angolul viszont elolvassa, hogy "bear repeller spray" és máris világgá szalad.

2023. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!