Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kb.mennyi pénznek kell nálam...

Kb.mennyi pénznek kell nálam lennie,ha 3hétre utaznék ki kanadába látogatóba? Meghívó levelem van,amiben biztosítják az ott létem alatti szükségleteimet..!

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha biztosítják a szükségleteidet akkor mire kell a pénz? Vagy most én nem értem a kérdést?
2023. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hàt arra lennék kiváncsi h ilyenkor nem kérdeznek semmit a pénzügyi helyzetről?
2023. júl. 5. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, de előfordul. Ha mindenedet fedezik, és erről van papírod, akkor nem fognak csesztetni emiatt, de én javaslom, hogy legyen nálad egy kis költőpénz is. Nem csak szuvenírre, de vészhelyzetre, pl ha lekésnétek valamit és hívni kell egy taxit stb.
2023. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor banki kivonat nem szükséges,csak legyen nàlam pár100 dollár?
2023. júl. 5. 17:20
 5/5 anonim válasza:
Ha van 10- 20 dollárod,tudsz telefonálni ha kell,másra minek? A bankkartyadon legyen pénz, esetleg mobilbank app.amin egyenleg is látható. Mindenhol lehet kártyával fizetni...
2023. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!