Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom nem elégíti ki a szükségleteimet?

Figyelt kérdés

Nem csak szexuálisan értve.

Szenvedélyre és romantikára vágyom. Hogy meglepjen. Hogy lássam az arcán hogy szerelmes belém. Hogy azt mondja egyszer "de szép vagy ma édesem". Hogy érzékien megcsókoljon. Hogy szeretkezzünk hosszan és szerelmesen. Hogy elvigyen egy romantikus helyre randizni. Hogy meghallgasson ha bánt valami. Hogy öleljen mikor csak minden rossz. Figyeljen rám és törődjön velem. Hogy azok amik nekem fontosak, neki is fontosak legyenek.

2 éve vagyunk együtt és ezeket nem kapom meg. Túl nagy kérés egy lánytól? Nem kell a pénze, nem kell hogy jól nézzen ki, nem kell, hogy ugorjon minden szavamra, csak a szeretete kell, de nagyon.

Miért kell ezeket a (számomra) alapvető kéréseket kikönyörögnöm? Miért kell kérnem, hogy legyen romantikus? (Sosem az. Sosem szeretkezünk, csak dugunk. Sosem csókolózunk szenvedélyesen. Sosem beszélgetünk egymással - a beszélgetés az, hogy meghallgatom őt, és rám nem figyel... és igaza van: így ki is kell könyörögnie minden szót amit tudni akar). Mindig mással foglalkozik ha együtt vagyunk és nem velem...

Hétköznapi dolgolra vágyom, amiket 2 év alatt nem kaptam meg (az alapvető szülinap, valentin nap stb. ajándékokon kívül).

Kérem mellőzzétek a hagyd ott nem hozzád való nem illetek össze mást érdemelsz...dolgokat! Sokszor otthagytam és mindig küzd értem -addig amíg vissza nem szerez... megígéri, hogy jó lesz hozzám..... azt hiszem nem tudja mi az a szeretet.


2016. aug. 3. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Én megadnám ezt bármelyik lánynak. Persze kinek kellek? SENKINEK
2016. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az érzelmi igényeket nekem is mondták már páran pedig igyekszem

De egyszerűen ezek nem jönnek csak úgy maguktól ezeket nem lehet csak úgy elvarni


Sajnálom de így kell elfogadnod ahogy van túl sokat ne akarj rajta változtatni

2016. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem jönnek csak úgy. De ha tudja mire vágyom ha elmondom, hogy romantikára és szeretkezésre, és figyeljen rám... miért nem tud?
2016. aug. 3. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hozzád való... elmegy a fiatalságod, boldogtalanul, mert csak egy biológiai szükségletet elégít ki a fiú. rajtad. Hiába ígéri meg, sajnos


ez egészen biztos, hogy csak egyre rosszabb lesz.


Az kérdezed, mit tegyél? ... hát legyél erős, és ne fogadd vissza. És gyógyulj meg ebből a kapcsolatból, hogy egy új szép szerelem meg tudjon találni téged.

2016. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vágyok valami szép kiútra ebből, mert a szakítás nem nekünk való..
2016. aug. 3. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:

#2 és vagyok


A szeretkezés az jobb mint a dugás én is így gondolom


A szakítás senkinek sem jó, senkinek sem való, de két lehetőség van, vagy az amit én írtam vagy az amit az utánam következő, ez nem fog változni

2016. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod amilyen es beletorodsz hogy nem kapod ezeket vagy szakitasz vele ennyi ezen nem lehet szepiteni
2016. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nem kell gyökérrel járni

a történeted úgy hangzik mintha csak osztálytársam barátnője írta volna

mesélek egy kicsit az osztálytársamról:

karizmatikus, mindig tudja mit kell mondani egy nőnek, van egy hosszútávu kapcsolata (asszem 2 éve), sokszor szakított a barátnőjével de a lány mindig visszakönyörögte magát. ja és amúgy volt hogy volt mellette másik 3 barátnője.

és el kell mondanom hogy ő se az a fajta, aki megváltozna mert egy nő azt akarja.

ki van gyúrva, mindig ad a megjelenésére, de semmi több,

én meg csodálkozok hogy annak a gyökérnek, még akkor is van barátnője, ha többel csalja, és már nem egyszer megbocsájtottak neki emiatt, a normális fiúkat meg szarba se nézik a lányok

2016. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez durva. De hidd el, hogy az olyan fiúkra az olyan lányok mennek. A normális fiúkra a normális lányok mennek, meg fordítva. Ne akard hogy az olyan lányok, akiknek érdek egy jól kigyúrt külső, rád is hajtsanak, mert nem jó az.
2016. aug. 31. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!