Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen volt annak aki náthásan...

Milyen volt annak aki náthásan utazott nyaralni?

Figyelt kérdés
Akár nyári nyaralás városlátogatás, nem zavarta, pl ha csoporttal ment, vagy mennyit rontott a helyzeten vagy javított ép a tengerparti levegő?

2023. júl. 6. 14:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%

Én tavaly Erdélybe mentem az osztályommal kirándulni s éppen benne voltam egy náthában. Az odaúton azt hittem majd megőrülök viszont mikor odaértünk a szálládra jobb lett, másnapra már semmi bajom nem volt.


Tengernél még sosem voltam,de azért remélem tudtam segíteni.


U.I.: Jobbulást!

2023. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 köszönöm szépen, holnap utazom, igaz nem Erdélybe.
2023. júl. 6. 16:43
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Én első nap lettem rosszul, utólag sem tudom, allergia volt-e vagy nátha, két nap pokoli volt, nem élveztem semmit, közben szedtem az allergia elkeni gyógyszereket, plusz algopirint, lassan jobban lettem. A tenger nem osztott, nem szorzót, amíg túl nem lettem a holtponton. Ha tudsz, írass Mometason Sandoz orrsprayt, ha nem, akkor allergodil orrsprayt vegyél vény nélkül (a vírusokat is meköti), plusz mebucain szopogatós tabletta.
2023. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
*szorzott
2023. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Dupla adag gyógyszerrel, fél marék C vitaminnal kibírható volt.
2023. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha eleve náthás vagyok, nem indulok el.


Ha ott betegszem meg, akkor a szálláson maradok.


Nem szeretek szenvedni sem a társaimat megfertőzni.

2023. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Minel jobban osszeszedtem magam, egyszer Isztambulban, es ott faztam meg, egyszer Garda-tonal, annal jobban szetzuhantam, amint leultem. Akkor bealudtam. Szerencsere etvagyam volt, csak minden nap lazam lett, es csak aludni akartam.
2023. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
7-es vagyok. Tehat orakig vegigcsinaltam gyaloglast, nezelodest, meleg teaval probaltam a torokfajast enyhiteni, de pocsek volt. Nem influenza volt, mind a ketszer en faztam meg. A Nurofen volt az, amit elobb bevehettem volna, mert attol mindig sokkal jobban lettem, pedig csak a fejfajas miatt szedtem be. Gyulladascsokkento, lazcsillapito hatasa is van.
2023. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7 akkor nem sokban zavart Isztambulban és máshol a megfázás amikor gyalogolni kell, menni kell?
2023. aug. 4. 13:30
 10/13 A kérdező kommentje:
8 akkor ok, mindkétszer akkor Te is már odakinn fáztál meg? Orrod is folyt gondolom mellé? Hőemelkedés?
2023. aug. 4. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!