Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tenyleg nagyon rossz a kozbizt...

Tenyleg nagyon rossz a kozbiztonsag Londonban?

Figyelt kérdés
Januarban utazunk Londonba nehany napra, de nem tul jo dolgokat olvastam kozbiztonsag teren.Valoban van miert aggodni, vagy eleg ha csak figyelmesek vagyunk ugy, ahogy azert altalaban?

2023. nov. 9. 06:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%

7, te istenverte idióta, a gyilkosságok számát mindig 100 ezer vagy 1 millió főre vetítve értelmezzük :DDDD


8, micsoda szerencse, hogy kérés nélkül mellékeltem forrást és a te Magyarországra vonatkozó 0,8-as adatod légbőlkapott baromság, nem? 2022-ben 238 gyilkosság történt Magyarországon. A népességet mondjuk vedd 9,7 milliónak. Abból neked 0,8 jön ki 100 ezer főre vetítve?

2023. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#11


A KSH adatai szerint 2022-ben osszesen 89 gyilkossag tortent Magyarorszagon.


[link]


En 2021-es osszehasonlitast adtam meg, amikor is a magyarorszagi emberolesek szama 72 volt a KSH szerint.

2023. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát most pont terrorfenyegetettség van, pár napja jelentették be, hogy nagy rá az esély. 2017-ven sok ilyen volt, tehát nem urban legend. Én emiatt nem mennék.
2023. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A lepontozónak, akkor élj burokban, menj ahova akarsz, de ha kirobbantjàk alólad a talajt valahol, meg se lepődj.
2023. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Zsebesek mindenütt vannak. Az értékeidre figyelj, mint bárhol máshol a világon

10 éve élek Londonban, soha nem féltem és semmi nem történt velem.

2023. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi júliusban egy Forest Gate nevezetű kerületben voltunk, a város keleti részén. Miután hazajöttünk utánaolvastam és elvileg egy nem biztonságos hely az, de mi ebből semmit sem éreztünk. (pedig általában éjfél körül értünk a szállásra a belvárosból)
2023. nov. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!