Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tenyleg nagyon rossz a kozbizt...

Tenyleg nagyon rossz a kozbiztonsag Londonban?

Figyelt kérdés
Januarban utazunk Londonba nehany napra, de nem tul jo dolgokat olvastam kozbiztonsag teren.Valoban van miert aggodni, vagy eleg ha csak figyelmesek vagyunk ugy, ahogy azert altalaban?

nov. 9. 06:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A szokásos józan ész bőven elég. Voltam már Londonban és biztonságban éreztem magam.
nov. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem rosszabb, mint Budapesten, elég úgy viselkedni, mint normál esetben.
nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Uristen, en nem ismerem a parhuzamos univerzumot. Ez a London nagyon nem.
nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Igen, biztonságos.

Nem értem a rettegőket.

nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

#4 Aztán valami csoda folytán mégis több, mint kétszer annyi gyilkosság történik a békés és sikeres Magyarországon, mint náluk :D


[link]


[link]

nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
33%

6. Tökéletes példa vagy a hazai oktatásban felfedezhető problémára, hogy nem megy a szövegértés a fiataloknak.


"282 haláleset történt késelésből kifolyólag Angliában és Walesben." KÉSELÉS.


"2022-ben 238 gyilkosságot követtek el." MINDEN. Idehaza.


A szigeten CSAK A KÉSELÉS miatt halt meg 282!

Idehaza MINDEN ÖLÉS miatt 238. Ebben benne van a gyilkosság, a bekattant újszülöttjét a WC-ben megölő anya, a halálos baleset okozója, ...

nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

#7-es te is hulyeseget csinalsz. Nem lehet darabra osszehasonlitani, a 100 ezer lakosra juto gyilkossagok szamat kell megadni.


Magyarorszagon ez 0.8 volt, az Egyesul Kiralysagban 1 volt 2021-ben


Tehat a UK-ban relative tobb gyilkossag tortenik, mint nalunk, de nem azert mert darabra tobb van.

nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
London lakossága annyi, mint Magyarországé összesen! Így hasonlítsd össze a számokat!
nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség itt statisztikákkal dobálózni!


Londonnak sokféle negyede van. Pl. Brixton elég rossz hírű, tele van feketével, habár engem ott sem bántottak.

De a turisták által látogatott helyeken minden rendben van. Ott sokkal biztonságosabb, mint a budapesti átlag.

nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!