Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Lázas repülés és utazás betegen?

Lázas repülés és utazás betegen?

Figyelt kérdés
Holnap utaznánk el, viszont eléggé betegek vagyunk a férjemmel. Mire ügyeljünk? Persze gyógyszereket viszünk magunkkal, tünetenyhítő szereket. Maszk stb. Első 1-2 napon tudjuk hogy rossz lesz persze, de lemondani nem szeretnénk, 2 éve erre vártunk, azóta sehol nem voltunk kb még szabin sem. Illetve akik szintén így jártak mennyit vett el az élményből pl, városlátogatás során, hogy betegek voltatok?

ápr. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha valóban influenzásak vagytok, jól kibaxtok kb minden utastarsatokkal, a repülő szemelyzetevel együtt. Az is klassz lesz, ha rosszul lesztek és a hotelben töltitek majd szenvelegve az egész idot. Inkább próbáljátok meg attenni
ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudjuk már áttenni munka miatt. Maszkot felteszünk az út alatt.
ápr. 15. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Azt ugye tudod, hogy a maszk a világon semmitől nem véd meg senkit? Ha nem tudjátok attenni, akkor simán le kell mondani.
ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha a reptéren látszik rajtatok, hogy betegek vagytok, a légitársaság kikötheti, hogy csak orvosi engedéllyel szállhattok fel a gépre. Ha egy utas rosszul lesz a fedélzeten, és gyorsan le kell szállni valahol útközben, az nekik anyagilag veszteség (plusz reptéri díjak, üzemanyag, késik a járat, stb.) Ti rizikózhattok, de ők lehet, hogy nem fognak.
ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fu, hat ez jo nagy szivas, remalmom nekem is. En mar utaztam betegen, az első 2 nap nekem nagyon rossz volt, utana mazlimra hirtelen jobban lettem. Sztem sokat levesz az elmenyből, en legalabbis olyan vagyok, ha nem erzem jol magam, semmi kedvem a varosban maszkalni meg rovid időt se, amit amugy imadok. Es nekem akkor meg tenyleg mazlim volt, hogy jobban lettem kb felidőben. Most pl 2 hete vagyok beteg, most kezdek el jobban lenni, nagyon nehezen jovok ki belole, de szerencsere most itthon vagyok, még eszembe is jutott tobbszor is, h de jo hogy nem mostanra van utazasom.

Szoval tenyleg talan szerencsesebb lenne modositani, meg ha egy kicsit buktok is rajta esetleg.

ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
En tavaly jartam igy. Zürichböl repültünk Dubaiba. Az indulaskor meg egeszseges voltam. Valoszinü a repülön elkapott a corona virus. 3 nap lappangas, utana kitört pont aznap, amikor tovabbrepültünk Singapurba. A repülögepen mar beteg voltam, vegig aludtam. Megerkeztünk a hotelba Singapurban, es olyan rosszul voltam, hogy a korhazba kellett menni az emergency osztalyra. Rögtön megallapitottak, hogy Covid, kaptam gyogyszert, 2 napig agyban voltam, majd fölkeltem, de iszonyu gyenge voltam, alig birtam menni, mindig meg kellett allni pihenni. Aztan valahogy jobban lett. 5 nap mulva repültünk tovabb Thailandra, Koh Samui szigetre, ott sem voltam meg teljesen rendben. De ez a corona. Teljesen mas eleterzes összehasonlitva az influenzaval. Viszont ennek ellenere nagyon elveztem ezt az utat.
ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!