Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ferihegyen csak a becsekkolás...

Ferihegyen csak a becsekkolás (átvizsgálás stb) után vannak boltok, vagy előtte is?

Figyelt kérdés
Lesz pár órám a becsekkolásig (nem tudok később menni), és úgyis kell vennem hálózati átalakítót, azt mondják, a repülőtéren kapok. Szerintetek van rá esély hogy találok valahol?
2011. szept. 25. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kint csak büfé van. (de utána miből gondolod, hogy van olyan üzlet ahol átalakítót kapsz? Szerintem csak a duty free van és éttermek,kávézó, cukrászda...)
2011. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kint szerintem nem kapsz átalakítót...ott csak újságos és kávézó van. Inkább bent a duty freeben tudom elképzelni
2011. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Másik kérdéshez írták a válaszolók, hogy reptéren lehet kapni...hát ez hihetetlen, mindenhonnan elküldenek, hogy ők ilyet nem tartanak :(
2011. szept. 25. 17:04
 4/12 anonim ***** válasza:
mediamarktban van
2011. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha angliaba mesz ott is lehet kapni minden kisebb uzletben. amugy repteten meg nem lattam. es csak csekkolas utan vannak uzletek es ettermek.
2011. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is a Mediamarktban bíztam, ott sem volt..


Angliában tudok majd venni, csak nem tudom, mikor jutok el boltba, addig meg csak kéne használni a laptopomat valahogy.

2011. szept. 25. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:

én a médiamarktban vettem,akkor bocs.

Beütöttem a gugliba, kapsz vagy 100webáruházban,de nézd végig,biztos van közte bolt is ahol van, ha már nincs időd amíg kiszállítják.

2011. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Angliában simán be tudod dugni a konnektorba a magyar kütyüdet is, csak egy toll vagy más vékony (nem fém) akármi kell amit bedugsz a fölső lyukba, abban nincs áram, csak valami biztonsági izé, azt jól be kell nyomni és egyszerre dugni be és nyomni be! :) Na, ezt jól leírtam, de műxik. Én már ezerszer csináltam és még élek. Üdv.
2011. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

off: en tescoban vettem atalakitot magyarorszagon, igaz 10 szer annyiert mint Angliaban.

A tranzitvaroban van lehetoseged vasarlasra, kavezasra, stb. Jo utat!

2011. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok, milyen néven keressem ezt angolul? Nem nagyon beszélem a nyelvet, úgyhogy szeretném, ha az eladók, ha rákérdezek, tudnák, miről beszélek.
2011. szept. 26. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!