Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ki éjszakázott már reptéren?

Ki éjszakázott már reptéren?

Figyelt kérdés
reggel 8kor indul a gépem és én már éjfélkor a reptéren leszek...
2011. jan. 13. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez kemény. Én ilyenkor simán bejelentkezem egy hotelbe és alszom... ha ez nem opció, melyik reptér?
2011. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 komasa ***** válasza:
100%

Ez miatt ne aggódj! Biztos nem te leszel az egyetlen ember, aki hasonló helyzetben lesz.

Egyébként nagyon sokan éjszakáztak például a frankfurti reptéren, amikor akkora hó volt, hogy nem tudtak felszállni a gépek.

Plusz ott van még a Terminál című film, ami fikció ugyan, de hasonló helyzetről szól. Nagyon jó, ha teheted, és érdekel nézd meg. Jó utat!

2011. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Siman lehet:)Én Europát így jártam be teljesen a párommaal:)Most Ázsiába készülünk
2011. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
mi is így voltunk csak nekünk 10fele indult a gépünk asszem. kb már éjfélkor mi is kint voltunk, ott aludtunk és más is ott aludt a hálózsákkal meg a cuccaival. a személyzet ott van
2011. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Mi 2 éve Barcelonában éjszakáztunk. Kb este 9kor ott voltunk és másnap reggel valamikor indult a gép. Leültünk egy székre és ott próbáltunk aludni több-kevesebb sikerrel :D
2011. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször láttam reptéren éjszakázó embereket. Volt akik a padon/széken ülve próbáltak aludni.Voltak olyanok akiknek volt hálózsákjuk így ők simán a földön aludtam.

Senki nem szólt rájuk,és igazából nem is volt megbotránkoztató ez..

2011. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
javítok* aludtak
2011. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
14 órát dekkoltunk Indiában egy átszállás miatt a reptéren, mivel pénzünk már nem nagyon volt a tranzitváróban aludtunk, mert nem engednek be a reptéri területre, csak 2 órával az indulás előtt. Ki lehet bírni, bár nem tudtam 1 percet sem aludni, mert olyan kényelmetlen volt.
2011. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában éjszakáztam a reptéren, rengetegen voltak, néztem is, hogy van aki a földön alszik meg ül, én találtam magamnak még széket, nem foglalkoztam vele, hogy mozgássérült helynek volt fenntartva,volt egy csomó, mind üres volt, azután csapódtak még páran hozzám.Ajánlom, hogy vigyél magaddal könyvet, vagy újságot, hogy ne unatkozz, ha nem tudnál aludni, de ha alvásra vetemednél, azért nem árt egy nyakpárna.Annyival jártam jobba, hogy én voltam a legelső a sorban, így legelőször szállhattam fel a gépre is, olyan jegyet kaptam.Sok sikert!
2011. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja azért legyen nálad pár szendvics, meg egy kis üveges víz vagy üdítő, mert angliában hajnalban minden zárva volt.
2011. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!