Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miket érdemes csomagolni 15...

Miket érdemes csomagolni 15 napos olasz-francia-spanyol körútra?

Figyelt kérdés
A nyár végén megyek egy nagyobb nyaralásra busszal. Az lenne a kérdésem, hogy mik azok a legfontosabb dolgok, amiket nem érdemes itthon hagyni?
2011. márc. 5. 10:09
 1/3 anonim válasza:
ház természetesen a legfontosabbakat!!alszol is szállodában vagy csak úgy egy ilyen "megnézem" féleség??
2011. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

kispárnát a buszra :)

én biztos nem vállalnék be ilyen hosszú buszos kirándulást...

2011. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
először is minimum 2 törcsi, fürdőpapucs, mert ki tudja h ki zuhizott előtted, tisztasági felszerelés, naptej, napszemcsi,nyári ruhák, de ne sokat mert úgyse fogod felvenni mindet, egy szanda egy papucs még plusszba meg egy sportcipő, akk esetleg egy esernyő, gyógyszerek mint pl fájdalomcsinllapító:algopirin, széntabletta, B6 ha hányós vagy..akkor lázcsillapító buszra kispárna esetleg kis takaró sztem ennyi elég vis én íígy szoktam elindulni..ja meg persze kötszer.de a normi sebtapasz is megteszi:) jó utat:)
2011. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!