Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barátnőkkel városnézéshez...

Barátnőkkel városnézéshez Olasz, Spanyol vagy Franciaország?

Figyelt kérdés
melyik várost ajánljátok egy októberi városnézéshez?
2011. aug. 29. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olaszországot: ott több neves, történelmi és kulturális szempontból hangsúlyos város van (Róma, Firenze, Velence...), rengeteg a látnivaló.


Franciaországban Párizs az igazán érdekes, de pl. csak a Louvre-t nem tudtam 6 óra alatt teljesen bejárni, tehát attól is függ, mennyi időtök van, pár napra nem éri meg szerintem - már ha tényleg alaposan mindent meg akartok nézni.


Spanyolország is szép, de kulturális szempontból a másik kettő előnyösebb.

2011. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én a 3 közül csak Olaszországban jártam,de számomra felejthetetlen élmény maradt!Rengeteg a látnivaló,sok a szórakozási lehetőség is!Én bátran ajánlom nektek,hogy menjetek oda!
2011. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország : Velence

Spanyolország: Barcelona

Franciaország: Párizs

2011. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha csak 1 nap, akkor Olaszország, mert az van legközelebb. Amúgy meg nem tudok dönteni, én mindhárom országban voltam, és mindegyik nagyon tetszett, csak másképp.

Olaszországban Velencében és Veronában voltam. Franciaországban Nizzában és Cannesban, Spanyolországban pedig Lloret de Marban, Tossa de Marban, és Barcelonban.


Utolsóval egyetértek, én is Velencét, Párizst, és Barcelonát ajánlanám. (bár Párizsban még nem voltam, de biztos nagyon szép)

Amúgy mindhárom helyen nagyon olcsóak a ruhák (ha jó helyeket fogtok ki :d)

Szerintem tanulmányozzátok át az összes helyet, és ne itt tegyetek fel kérdéseket, hanem amelyik a legszimpatikusabb, oda menjetek.

2011. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Párizs nagyon szép,csak 1 nap nem elég ahhoz,hogy mindent lássatok,Rómában is nagyon sok minden van,de nekem talán úgy tünt,hogy kevesebb idő alatt bejártuk,Spanyolországban még nem jártam,de szerintem Rómában meg Párizsban több a látnivaló.
2012. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!