Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olasz férfiak milyenek? Annyi...

Olasz férfiak milyenek? Annyi előítéletet hallottam velük kapcsolatban, amit már el sem hiszek.

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 00:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Pl. hogy csalják a barátnőjüket, soviniszták, anyuci szoknyája alá bújósak még felnőtt korukban is, beleszólnak mindenbe. Szerintetek mi az igazság róluk? Kérem, hogy csak személyes tapasztalat alapján írjatok róluk. Köszönöm.
2011. aug. 30. 00:16
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Mikor olaszban voltam nyaralni eléggé megutáltam őket.
2011. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Unokatesómnak olasz a férje, de semmivel sem rosszabb, mint egy magyar férfi.
2011. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Kreolbőrűek, alacsonyak (legalább is nekem), és jól öltözöttek.
2011. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még valaki bővebben?
2011. szept. 1. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én több olasz férfit is ismerek, persze nem közelről, de beszélő viszony valamint barátság alapján nyilatkozhatok. Kinn éltem Olaszban, így ez alapján mondom el a véleményem. Él bennük elég erősen az, hogy ők a magyar férfiaknál többet adnak egy nőnek érzelmileg. Nagyon fontos számukra a család és erős a kötelék az édesanyjukkal. Sokan még 40 éves kor fölött is velük élnek...hát igen, ez nálunk nem szokás. Úgy tartják, hogy a férfinak kell eltartania a nőt, nem tetszik nekik, ha a nő függetlenedni akar, azaz saját élet, saját kassza, saját munka...ezt tapasztaltam. Udvarolni tudnak, de a nemet nehezen fogadják és nem létezik számukra ésszerű válasz ebben a kérdésben.

De ez az én tapasztalatom. Szerintem ez a dolog nagyban függ tartománytól is. A déliek sokkal családcentrikusabbak.

Remélem tudtam segíteni!:)

2012. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudtál segíteni!:-) Örülök, hogy valaki végre bővebben írt hasznos infókat. Köszi szépen!:) Egyébként azóta utánaolvastam és voltam is Olaszban...és egyetértek azzal, amit írsz. Viszont a külsőségeket tekintve eszméletlen jók a pasik!:-) Amúgy érdekes dolgot figyeltem meg az olaszokon. A nők nőiesek, a férfiak férfiasak.:-) Ez alapvetőnek hangzik, de szerintem ez Magyarországon nincs így. Amikor kint voltam, figyeltem az olasz nőket mindennapi helyzetekben és rengeteget tanultam tőlük.:)
2012. jan. 10. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!