Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Munkaközvetítővel kapcsolatban...

Munkaközvetítővel kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés
Németországba szeretnénk menni a párommal és szeretnénk együtt maradni,illetve megúszni hogy ne verjenek át minket.Előre is köszi!
2011. márc. 6. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hello! Ha beszéltek németül megfelelő szinten, akkor az a legbiztosabb, ha nem közvetítőn keresztül mentek, hanem saját magatok intézkedtek. Májustól egyszerűbb lesz, mert nem kell munkavállalási engedély.
2011. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem és hol nézzek külföldi munkát,ahol nem vernek át remélhetőleg?Ezért gondoltam egy megbízható munkaközvetítőre(már ha van ilyen,jó lenne ha kapnék megbízható munkaközvetítők címét..,mert akkor fix munka,lakás.(bár lehet hogy lakást én magam keresek)Köszi
2011. márc. 11. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:

hello.hát a munkaügyi központok általában kapcsolatba vannak a külföldiekkel, nem tudom merre laktok, de pl sokan kimennek ausztriába munkagyi központba körülnézni.ugy egyzserűbb.vagy pár oldal:

www.dunarapszodia.hu

itt találsz egy álláslehetőséget németországba

vagy www.euwork.hu

itt sokat is

2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó:nagyon szépen köszönöm!Ha lehetne egy kérdésem,azt írja,hogy belföld,ezek szerint belföldön ,azaz Magyarországon közvetít munkára vagy ez csak a telephelyet jelenti,tehát közvetít külföldre is?Elnézést a bonyolult kérdésért,kicsit még álmos vagyok,de NAGYON NAGYON HÁLÁS NEKED!
2011. márc. 19. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:

A belföldi az azt jelenti,hogy belföldre tehát MO-on belül közvetít állásokat, ahol azt látod,hogy külföld, annál külföldre közvetítenek állásokat itthonról. Tehát,ha szeretnél itthonról egy állást elintézni és választasz egy irodát mindenképpen keress rá a listában,nehogy átverjenek.

És soha ne fizess semmilyen jogcímen,mert z átverés.Szívesen válaszolok bármilyen kérdésedre!Szép napot

2011. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

A mindkét irányba kifejezés ez esetben belföld ill. külföldre vonatkozik gondolom.Nade,mi az hogy belföld+EGT,

EGT-n kívüli?Illetve telefonon beszélek velük,ezután a megbeszélt időpontra befáradunk a barátommal.Mit kell vinnem?Köszi egyébként,nagyon segítőkész vagy!

2011. márc. 21. 15:37
 7/8 A kérdező kommentje:
oh,és a székhelyet nem fontos néznem mivel én a telephelyre megyek jelentkezni,nemde?
2011. márc. 21. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,megint én!


Nem szeretnék rosszat mondani, mert nem tudom pontosan, csak az oldalt meg a riportot láttam.Szerintem,amelyiket kinézted hívd fel és telefonon biztos adnak tájékoztatást.

Azt ,hogy pontosan mit kell vinned,azt is megmondják ők a telefonban,hogy mit kérnek tőletek,általában útlevél,lakcímigazoló,önéletrajz,referencialevél sem árt,és a nyelv tudás.Remélem azért segítettem ! Szép napot

2011. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!