Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Gördeszkával utaznék kanadába...

Gördeszkával utaznék kanadába mit kell tennem? . Bővebben lent, fontos!

Figyelt kérdés
Szét kell szerelnem, és úgy elpakolni, vagy egybe? Kézbe nem vihetem? nem akarom hogy ott a bőrönddobálásokkal eltörjön a lapom..Köszi!
2011. ápr. 10. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kézipoggyászként magaddal viheted a repülőre.
2011. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a kérdés elejét megláttam, akkor arra gondoltm, hogy ez aztán a merész ötlet, elgurulni Kanadáig, de hogy kel át az óceánon? :)

Én a gitáromat kézipoggyászként felvihetem, szóval sztem a gördeszka sem lesz nagyobb gond. Minden esetre érdemes a légitársaságnál is érdeklődni, nehogy az átvilágításnál kössenek bele. Jó utat!

2011. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tom Benko ***** válasza:

Lábra gyúrni keményen. :)

Egyébként az utazási cégnél érdeklődj, ők tudják legjobban.

2011. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kézipoggyászként fel lehet vinni kisebb csomagokat. én pl. felvittem a ps3-am meg az xboxom mert azt nem bíztam a pakolókra
2011. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen az a másik a 360-am meg a gamecube-om is ki szeretném vinni :D köszi a válaszokat!
2011. ápr. 10. 11:35
 6/7 anonim válasza:
Sportszernek minősül így légitársaságtól függően 15-30eut kell fizetni.Ellenben ha leszedvén kerekeit becsomagolod megspórolhatod ezt az összeget
2011. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyik barátom mindig gördeszkával megy, megkérdeztem tőle és azt mondta csak a lapot vihetem fel, a függőket kerékkel együtt bele kell raknom a kézipoggyászba, de ez is lehet hogy át tessékelik a böröndbe!
2011. máj. 5. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!