Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek hova menjek ki...

Szerintetek hova menjek ki dolgozni külföldre?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy pár évet külföldön élni. 29 éves fiú vagyok és bármilyen emberi fizikai munkát elvállalnék odakint (nincs semmiféle kétkezi speciális végzettségem). A dilemmám hogy hova menjek:

-Anglia? (London környéke): angolul nagyon jól tudok és szimpi az angol kultúra,stb.

-Hollandia? - állítólag itt is jól lehet keresni, ráadásul meleg is vagyok :P

-Svédország nekem tök nyugis csak hideg lenne

-Spanyolország: az idő tökjó, nem is beszélve a pasikról csak nem tudom mennyire lehet ott jól keresni

-Németország?

esetleg egyéb...?


2011. ápr. 11. 12:53
 1/8 anonim válasza:
77%
Wien - Bécs
2011. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Délre nem érdemes menni, ha jó pénzt akarsz. Svédország jó ötlet, Hollandia is.


Valami végzettséged csak van? Mit csináltál eddig?

2011. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Németországba csak úgy nem adnak munkavállalásit ilyen kisegítö munkára.

Akik fizikai munkát kint csinálnak azok magyar céggel mennek, munkás szállon laknak többed magukkal. de oda is kell azért szaktudás.

2011. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mo-n kívül, mindenütt jól fizetnek inkább az legyen a kérdés, hogy Te melyik országban élnél szívesen.

Én a Skandináv országokból válogatnék.

2011. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Németországban ausztriában tényleg cégeken keresztül mennek ki, csak úgy nem kapsz könnyen fizikai munkát, csak estleg feketén de nehezebben

a mediterrán országokban most látványosan válság van a munkaerőpiacon is


ha esetleg olaszban vagy spanyolban lenne ismerősöd és az tudna neked munkát adni akkor azt javasolnám, hogy oda menj, -.....de íhogy kimész úgy, hogy nincs meg a biztos helyed, úgy szerintem semmiképp ne mediterrán országba menj mert nem fognak munkát adni, vagy csak kevés pénzért ( északi országokhoz képest kevés pénzért)


Svédroszág hollandia tényleg ott a legjobb


és hiába elcsépelt már, meg rengeteg lengyel meg magyar dolgozik ott, az én személyes véleményem szerint még mindig angliában nagyon jó eséllyel tudnál dolgozni

2011. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, asszem Hollandia marad vagy esetleg Svédo...
2011. ápr. 13. 11:23
 7/8 anonim válasza:
Legyen Hollandia! Ha már meleg vagy. EGYB LÁNY VAGYOK!! NEM FIÚ!!!!!
2011. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ekeke ***** válasza:
Aki ide tud írni, az nem hűlt ki, tehát mindenki meleg.
2011. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!