Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha ki szeretnék menni Angliába...

Ha ki szeretnék menni Angliába fiatalkorúként (és ott munkát is vállalni) akkor ti melyik várost választanátok (miért)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen Bournemouth, mert

1.: laktam ott

2.: imádom

3.: híres tengerparti város, sok a turista, kb 200 hotel van, ahova mindig kell munkaerő.

Állandóan nyüzsög, szép, tiszta, egymást érik a szórakozóhelyek, a sok arab/líbiai/török mellett elég sok magyar lakja. Relatív olcsó szállásokat is lehet találni, nagybevásárlásra ott az Asda, stb.

Nálam még Brightont és Oxfordot és beelőzte. :)

2011. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most le lehet írni ki melyiket szereti de nyilván mindenki azt szereti ahol volt lakott élt szopott ez az,szerintem kortól függetlenül londonban van a legtöbb esély hisz főváros,nálunk se markotabödögére mész új életet kezdeni hanem általában BP
2011. szept. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mindenképp oda menj ahol van valakid akit ismersz és segít ha szükséged lesz rá. Én semmiképp nem választanám a nagyon nagy városokat, a sok bűnözés, kábítószer, bandák miatt. Sok szerencsét!
2011. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!