Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hová tűnt a Wizzair?

Hová tűnt a Wizzair?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem meg augusztusra a gyermekemnek és magamnak is a bravoflyon keresztül a repülőjegyeinket, elég jó áron. Most próbáltam a páromnak is, de sehol nem lehet wizzair jegyet kapni, legalábbis én nem találok. a wizzair saját oldalán is csak júniusi járat látszik, tovább nincsen. A bravoflyon ugyanez a helyzet. Tudja valaki, mi történt? Ha törölték volna a járatokat, kapnánk róla értesítést? A bravofly által küldött email megvan, de nagyon furcsának találom ezt az egészet.
2011. jún. 8. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lesz sztrájk a közeljövőben véletlenül?
2011. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem a wizzair honlapját..Nekem mutat augusztusra is jegyárakat,,Sőt végig mutatja a jegyárakat egész évre.

Szóval nálam van wizzair

2011. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én külföldről nézem, lehetséges, hogy ez befolyásolná? Már egy hete így van.
2011. jún. 8. 16:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nem befolyásolja hogy külföldről nézed.Én is Angliában élek és innen néztem..Van járat egész évben..Nem a wizzairrel van a gond.

2011. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én Törökországból mennék Budapestre, és nem értem, hogy lehet ez. Ha probléma lenne a weboldallal, akkor a többi helyen azért még látszanának a jegyek. Megnéztem egy utazási iroda lapját is, ahonnan korábban már vettem jegyet, onnan is eltűnt. És a bravoflyon sincsen.
2011. jún. 8. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:

"isztambuli utazóknak

Sajnálattal értesültünk, hogy a Wizzair légitársaság 2011. június 16. utáni összes isztambuli járatát törölte, ez természetesen érinti a Triplaneten keresztül készített foglalásokat is. Átérezzük a probléma súlyát, együttérzünk, és próbálunk mindenkinek segíteni, de a kapacitásaink végesek, türelmet kérünk, minden érintettel egyénileg fogunk foglalkozni, segítünk a lehető legjobb megoldást megtalálni."


Az én őszi foglalásom is törölve lett. Nem kapott repülési engedélyt júni 16.-a utántól.

2011. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ami a legrosszabb, hogy a Wizz úgy árusította ki a jegyeit, hogy azt se tudta, lesz-e Isztambulba repülési engedélye..

Én már megkaptam az e-mailt a törlésről, nekem felajánlottak egy olyan verziót is, hogy Isztambul helyett Antalya.

2011. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egész egyszerűen hihetetlen. Én már egy hónapja megvettem a jegyeket, de nem kaptam semmiféle értesítést. Persze a pénzt lehúzták a számlámról. :( Még jó, hogy nem az utazás napján a reptéren szereztem tudomást róla. Fel vagyok háborodva. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 8. 16:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Az. A Triplanet (én náluk foglaltam, nem a Bravofly-nál) az értesítés szempontjából korrekt volt, rögtön kaptam az e-mailt, bár a repjegynek csak a nettó árát térítik vissza, ami azért pénzveszteség..vagy Antalya (oda még van engedélyük), de hát nem oda akartam utazni.. A Wizz viselkedése viszont teljesen furcsa - a honlapon se egy értesítés (mint pl. a Triplanet honlapján), semmi.. Csak onnan lehet látni, hogy nincsenek júni után időpontok.. meg mi az, hogy előbb értékesítenek, mielőtt tudnák, hogy lesz-e repülési engedélyük??
2011. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 órás telefonálgatás, e-mailler és idegeskedés után ígéretet kaptam, hogy érintkezésbe lép a bravofly a wizzairrel és ha kap visszaigazolást akkor majd visszautalják a pénzt. A telefon 6 euro/hívás. Kb. 4szer hívtam, mire megtudtam valami érdemlegeset. Egymásnak dobálják a labdát. Hogy miért nem értesítettek? Nincs felelős. Miért nem utalják vissza automatikusan a pénzt? Ki tudja. Közben a maléves jegy kb. 30ezerrel drágább lett, mint egy hónapja, mikor vettem a jegyeket. Olyan dühös vagyok, hogy el sem tudom mondani. Soha többet wizzair.
2011. jún. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!