Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Igaz, hogy a Wizzair Debrecenb...

Igaz, hogy a Wizzair Debrecenből is akar járatokat külföldre?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy lesz Debrecen-London repülőjárat!

Ti hallotattok róla valamit? Vagy hasonlóról?


2011. szept. 19. 17:32
 1/8 anonim válasza:

Voltak tesztleszállások,ennyit tudok.:S De ezt is csak youtube-ról...

Remélem,hogy igaz a hír.Hol hallottad/olvastad?:)

2011. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te, vagy HAON on, vagy a Naplóból, már nem tudom. NAgyon jó lenne, még ha csak heti 1 lenne...
2011. szept. 19. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon tudnám értékelni! Épp most filózok hogy hogy fogok felcuccolni Ferihegyre, Debrecen meg csak 20 km... :S
2011. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én juniusban voltam ferihegyen!

Vonattal( intecity) egész jól megközelíthető! csak átkell sétállni a túloldalra. De igaz, jobb lenne, ha csak felülnék egy buszra és 20 per calatt ott lennék..

Én reménykedek. amikor angliába megyek, ígyis egy nap mire odaérek. reggel 6kor indulok vonat 7kor megy, fél 10 re ottvan, negyed 1kor repcsi... 3kor leszálok. 2 óra busszal birmingham-be... onnan vonnattal tovább. el tudnám viselni ha a vonat kimaradna legalább..

2011. szept. 21. 22:00
 5/8 anonim válasza:
há' én nem dudom de mindgyárt meg aszok valakkid de röhgtön
2011. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Londonba heti öt járat repül Debrecenből (Wizzair)

Dortmundba, Eindhovenbe hetente két járat van, szintén Wizzair...

Lehet utazni ezerrel!

2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, hogy charterek is vannak Törökbe, meg Egyiptomba, meg máshová is.
2013. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milánói Wizz járat is volt, de az alacsony kihasználtság miatt megszűnt, azt váltotta ki az dortmundi, ha jól tudom. Ezenkívül a Germania-nak van járata Berlinbe és Drezdába, valamint van szezonális charter Burgaszba és Moszkvába is. Továbbá a Ryanair is tervez járatokat indítani Debrecemből.
2013. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!