Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül egy 1 hetes...

Mennyibe kerül egy 1 hetes horvátországi nyaralás?

Figyelt kérdés

Anyáékkal voltunk kint jó pár éve. Már 2 éve nem voltunk, mivel nem volt rá pénz.

Én most elég jól keresek és szeretném majd őket kivinni jövőre. Megkérdeztem, hogy annó mennyit fizettek de nem mondták meg.

7 éjjszaka egy apartmanban, kaját magunkak vennék és kocsival mennék le Budapestről. jajj és 5 fő van.


Mennyiből lehetne ez kb kihozni ?


2011. okt. 25. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi idén nyáron voltunk apummal 1 hétig,200.000 volt osszesen.ebbe benne van az autopálya dij is,mert rengeteg uj autopályát csináltak a horvátok,az istrián is ki van épitve Puláig.Viszont fogadj meg egy jotanácsot,elore foglalj szállást,mert foleg isztria,de a tobbi hely is tomve van turistakkal.Legalabb is,mikor mi kimentunk augusztusban igy volt és nagyon megszivtuk,végigkocsikáztuk Isztriát,de mivel nem volt szállás,visszamentunk a magyarokhoz,akiknél régen is laktunk.Ok Kraljevica kozelében laknak,elég olcso náluk a szállás,ha kell a cim,majd megirom.
2011. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk a párommal. Úgy számold, hogy magánszálláson kb 25-30 euró / fő / éjszaka. Persze szezontól is függ, augusztusban pl sokkal drágább. Kaja az volt napi kb 10 euró, de mi ugyebár ketten voltunk. Az árak élelmiszerboltokban kb úgy mozognak, mint Bp-n.
2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Mi pár éve találtunk Trogírnál egy közvetlen vízparti, nagyon szép apartmant saját parkolóval, 10 méterre a strandtól.

Ráadásul, közvetlenül a magyar tulajtól lehet bérelni.

Már többször is voltunk itt, úgy, hogy bátran ajánlom.

Itt a linkje, nézzétek meg.

[link]

Remélem, hogy segítettem.

2011. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Ha neten nézed, magánszállást (apartmant) már találhatsz 40 euró/éjszakáért. Az útra (benzin+autópálya) nyugodtan számolj 50-60 ezer forintot. Ha kaját itthonról viszitek is, én is az első válaszolóval értek egyet: kb. 150-200000 forintba kerülhet egy hét.

2012. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csakegypali válasza:
Sziasztok! Mi is oda tervezzük az utat és mi sem tudjuk h kb mennyi 4 személyre (2 gyerek) 2 felnőtt. Kb ez mennyibe jönne ki a mostani árakka lszámolva?:D
2012. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!