Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek magammal a buszútra?

Mit vigyek magammal a buszútra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Augusztus végén megyek nyaralni a családommal. Mivel busszal megyünk, így az időt el kellene ütnöm valamivel. (20 óra körül van) Az lenne a kérdésem, hogy ki mit szokott magával vinni egy-egy ilyen útra? Hátha tudok valami ötletet meríteni! :)


Köszönöm!


2011. jún. 25. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

hmmm,ez engem is nagyon érdekel!


én a szokásos,telefon,mp3 kombora gondoltam,mást nemigen tudok kitalálni :D olvasni nemszeretek a buszban.. :DD

2011. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát...Én telefont, fülhallgatót, könyvet, kártyajátékot, kispárnát szoktam vinni magammal fel a buszba. [meg persze kaját, üdítőt, vizet, pénzt, útlevelet, rágógumit]

Sokszor utaztam már busszal [nyaralás szempontjából, és amúgy is]. Nekem nem annyira unalmas, nagyon szeretek csak bambulni ki az ablakon, és nézni a tájat is. Ha sokat kell várakozni a határnál, akkor ott néha elalszom, vagy pedig akkor alszok, mikor még ismerős tájakon haladunk.

2011. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most jöttem haza Spanyolországból 22 órás volt az út.

Vittem könyvet, keresztrejtvényt,de legtöbbször a tájban gyönyörködtem. Kispárnát és takarót is vigyél.

2011. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát én a tájat lesném de: mp4,mobil,könyv,ujság,esetleg hordozhato dvd lejátszo :)
2011. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

pár napja jöttem haza egy pár hetes nyaralásról.busszal voltunk,19 órás út. én ezeket vittem magammal:mobil(de legfőbbképpen a facebook miatt:$$$),mp4,könyv,kistakaró,kispárna


amikor odamentünk a tájat néztem,olvastam,zenéthallgattam


hazafelé,pedig:aludtam majdnem végig...:$$$$xd



jóutat!!!!(:

2011. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
tájnézés,zenehallgatás,könyv,kispárna:)
2011. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ja a kispárna! Hasznos. Sőt, van az az U alakú párna, amit a nyakad köré tudsz rakni, miután felfújtad. Nem csúszik el, stb.


Egyébként u.az mint az előzők. Keresztrejtvény az jó, meg könyv, ha szeretsz olvasni. Ha nem akkor is, hátha megszereted. Ha tippet kérnél, hogy mit vigyél, írj, és adok pár jó, izgi könyvet. Csak mondd h mien típusút szeretsz. :)

2011. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Voltam már többször is Görögországban, Bulgáriában. Én nem sok mindent vittem. Éjszakára kispárna, telefon, fülhallgató, valami nasi. Inkább nézegetni szoktam ki az ablakon, hogy merre járunk...
2011. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!