Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mik azok a dolgok amiket...

Mik azok a dolgok amiket magammal vihetek a gépre a kézipoggyászon kivül?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, hogy pénztárca, könyv, mobil, fényképezőgép, ezek elférnek a zsebemben...
2011. szept. 7. 20:09
 1/5 A kérdező kommentje:
fényképezőgépet vihetem fel a nyakamban?
2011. szept. 7. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy melyik legitarsasaggal utazol. A fapadosoknal mindent bele kell tenni a borondbe de meg a kistaskadat is. Amugy felvihetsz mindent amit irtal. Amit nem lehet az 100ml nel tobb folyadek. Felvihetsz tobb kicsit csak mindnek 100ml alatt kell lennie es egy kulon zacsiba kell pakolni oket es kivenni, megmutatni az ellenorzesnel. azt gondolom tudod hogy fem ollot, koromreszelot, hasonlo szuros dolgokat nem vihetsz!
2011. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, de most jelenleg túlsúllyam küzdök, a fényképezőgép pl fél kilo, de nem tudom, hogy engedik-e a nyakamban felvinni...
2011. szept. 7. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
könyv/újság, pulcsi biztosan lehet kézben, mi wizzairrel voltunk nem rég Rómában, és barátomnak a zsebében volt a pénztárcája, fényképező, mobil, napszemüveg, nem csináltak gondot belőle.
2011. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem így van: az ellenőröknek, akik beengednek semmi közük sincs ahhoz, hogy melyik társaság, vagy terminál, a feladatuk ugyanaz.


A poggyászt ha lemérik, az a check-in pultnál történik, utána már sehol. Sokan azt csinálják, hogy ott bemutatnak egy poggyászt, de aztán többet is felvisznek a gépre.


A fényképezőgépet tök mindegy hova teszed, mert mielőtt bemennél a kapun szólunk, hogy vedd le és tedd a kosárba, minden egyébbel együtt. Értem ez alatt, hogy a zsebeidet is ki kell ürítened, de mi ott már nem mérünk le semmit, az a check-in-esek feladata.


Remélem segítettem, Jó utazást!

2011. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!