Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nemrég egy műtétet kellett...

Nemrég egy műtétet kellett végrehajtani a nyakamon ezért leborotválták a hajamat most már kb 3mmes. A kérdésem:Milyen praktika segithet abban h. a hajam minél hamrabb (1-2 hét) rövid de normális legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hiu srác de pár mmes hajjal menni ide-oda nem nagy kaland.1 honapja ha tükörbe néztem akkor egy kedves,helyes srácot láttam most meg egy skinheadet szóval kérek mindenkit aki tud segitsen köszönöm
2009. máj. 14. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Attól nem vagy skinhead, hogy kopi vagy. Sőt, ha előtte ilyen tépett trendicsávós hajad volt, a kopi csak jobb lehet. Szerintem így biztos helyesebb a fejed, meg kiemeli az arcod, szemed.

Ja vannak ilyen hajnövesztős ételek, egyél sok halat, meg nem tudom mit, de szerintem olyan marha látványosan nem fog gyorsabban nőni.

Ja és itt a nyár, ilyenkor én is mindig lenyírtam millisre a hajam (pedig lány vagyok), nem sült meg a fejem meg nem volt vele macera. Gondolj te is erre.

2009. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hidd el ha láttál volna hajjal és most biztos nem azt mondanád de azért köszi
2009. máj. 14. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

vegyél a patikában b vitamint,ampullásat,de csak azt ,mert kivülröl kell kezelni vele a fejböröd,nagyon hamar megnö a hajd töle,kezelés: mosd mega hajad,majd bontsd fel egy ampullát,és masszirozd bele a fejbörödbe,nem kell leöbliteni. minden hajmosásnál megcsinálhatod,ha sok az egy ampulla felezd el.

bevált módszer,nekm egy idös patikus árulta el,kipróbáltam és jó.és azt is hoyga bör mitöl lesz szép,de ez téged nem érint.


na sok sikert.ja,mindeyg milyen b vitamin,de alegjobba komlex amiben több fajta b vitamin van.elvileg vényköteles.

2009. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen és még azt kérdezném h. ha több fajta hajserkentőt használok az nem "oltja ki " egymást ugye?mármint a hatás szempontjából
2009. máj. 15. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt. :) Viseld büszkén, hogy túléltél egy műtétet. :) Ez csak egy "következmény", ami mondjuk pár hónap és már nem is igazán fog feltűnni senkinek. Minden csak felfogás kérdése. :) Ha büszke vagy rá, akkor teljesen megváltozik az önbizalmi kérdés is benned. A hajad vissza fog nőni ne aggódj, viszont én úgy hallottam hogy egyrészt az ilyen csodaszereknek nem annyira kell hinni, másrészt lehet hogy sokkal vékonyabb szálú lesz tőle a hajad, ami lehet kevésbé esztétikus mintha most türelmesen vársz :)
2009. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem ha használsz egyfajta hajserkentő szert ne használj másikat mert a több hajkence kieveréke valami alergiás reakciót válthat ki és kihullik a maradék hajad is. úgy gondolom ha ennyire zavar a kopaszságod vegyél parókát ma már sokféle van vagy fejkendőzzél. De mivel pasi vagy a rövíd haj nem gáz sőt.

Van a Vichy-nek egy nagyon hatásos hajnővesztő szere ami áll hajsamponból és ampulákból a kettő együttes használata nagyon hatásos. Külön lehet kapni férfiak számára és nők számára. Nekem a terhességem utáni hajhullásomat állította meg és még ott is kinőtt a hajam ahhol már rég kikopott. 1 hónap alatt látványos válltozást művelt. ajánlom figyelmedbe, de nagyon drága.

Ez persze arra jó ha van még hajhagymád nem halt ki. Mint pl az öregség miatti kopaszodás, mert arra nem jó.

Milyen volt régen a hajd egyébként, mert írtad, hogy a nayakdat operálták. Az én fiam agyműtéten esett át és nem nyírták le az egész haját csak egy 1 cm szélességben és 30cm hosszan a műtéti területen . Tehát a haja megmaradt a fején és 1 hónap alatt el is takarta a vágott részt a többi haja, mert a vágás helyén máig nem nőtt vissza a haj. Fura, hogy neked meg lenyírták az egész hajad. Jobbulást mindenesetre, és a haj legyen a legkevesebb bajod az életben.

2009. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!